Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Тук пише , че може да , но за всеки случай се обадете и по телефона ги питайте. Не знам дали е актуална информацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Gangosa написа:

Тук пише , че може да , но за всеки случай се обадете и по телефона ги питайте. Не знам дали е актуална информацията.

Добре, благодаря за отговора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охо нова опция не го знаех. Ще проверя по принцип използвам web money.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от psychovska
      Здравейте, как мога да изтегля пари от PayPal, тъй като виждам, че от България не мога да добавя банкова сметка?
    • от WhiteTooth
      Здравейте ,не знам дали това е правилното място за темата ,но въпреки това я публикувам тук.

За повечето очи ще изглежда твърде нагло от моя страна ,знам ,така е!
      Трябва ми малко помощ относно PayPal ,по-точно малко пари (които при първа възможност ще върна) ,общо взето се излагам за 2евро ,но нямаше да си правя труда да пиша за 2евро ,общо взето..
      Та ,ще се радвам ако някой любезно лице което може да помогне ,ако трябва ще ги върна с % отговоре ,пишете тук или на лично.
      П.П: Знам че се излагам тотално ,но ми трябват.. ;д
    • от taika
      Здравейте, имам проблем с регистрирането на дебитна карта в PayPal. Когато се опитам да я регистрирам ми казва: "This card is not accepted. Please use a different card." Картата ми е MasterCard. Благодаря!
    • от Pinteresting
      Въпроса се съдържа в заглавието ?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.