Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Привет, драги съфорумници.

От седмица имам рядко дразнещ проблем с фейсбук.

Искрено моля за вашето съдействие: :))

На Pc-то/лаптопа (единствено) някак си не ми го рефрешва. Т.е. имам близо 2500приятели и вместо на чата да си стои обичайната бройка онлайн, както е винаги, в диапазона на 300-400 човека, има винаги фиксирано числото 15 или 20 на линия, което няма как да е така и не е така.

По-лошото е, че когато получа известие, не ми излиза, т.е. има някакво забавяне, голямо, и не знам от какво е.

Когато някой ми пише, веднага ми излиза и ми пюлка на телефона (iPhone), но не ми излиза изскачащото прозорче във фейсбук на лаптопа;

не ми излиза й когато дам чата, преди да го рефрешна.

Настройките на сайта са ми ок, на какво може да се дължи проблема? и възможно ли е да е някакъв вирус, понеже наскоро имах проблем с редиректването към някакви лъжливи/спорт/секс сайтове..

Моля за вашето съдействие :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Miroslav Gochev
      Здравейте, имам проблем с тъй наречената платформа Marketplace на Facebook. 
      Проблема е следния блокиран съм от 1 година и половина писал съм кадене ли не изпращал съм снимки докладвал съм проблема не еднократно и нищо. Да не би да не докладвам кадето трябва? Имам някъкво съмнение за проблема и той е :
      Имам някакви случай в пощата за подръжка който не се приключват също от толкова време дали съм докладвал или съм бил докладван незнам. 
      Не мога и тях да ги затворя  "изтрия "или да ги приключа по някъкъв начин . Мисля че ако се приключат ще ми бъде позволен достъпа до Marketplace но незнам как би станало това. 
      Ще приложа снимки за визиално пояснение на проблема. 

• от Borislava Mihaylova
      Здравейте! Имам следния проблем.  Преди известно време профилът ми беше хакнат. Опитах какво ли не да си го върна - забравена парола, връзка със съпорт и т.н., всичко прочетено в нета. Е не стана. Единственото, което не опитах, е да изпратя личната си карта - нямам им чак толкова доверие 😁
      Сега вече съм предприела кампания за премахването му, за да не се злоупотреби с личната ми информация. Според вас кой от всичките репорти е най-подходящ? (Някой се представя за мен, фалшив акаунт, хакнат..)
      https://m.facebook.com/profile.php?id=100000463676447&ref=content_filter
      Моля ви докладвайте и да се приключва. Само един ваш клик ще е огромна помощ за мен.  Благодаряя
    • от loranst looa
      Здравейте от около два месеца рязко намаля видимостта на публикациите ми във Фейсбук , а от последните 2 седмици нещата са плачевни само аз си ги виждам . Ей така без никаква причина просто спряха да се виждат аз публикувам неща основно в групи за покупко - продажби до сега не имало проблеми една година си пусках постове и се виждаха и хората коментира и ми пишеха но изведнъж нещо стана не знам какво точно . Не са ми писали от Фейсбук някакво предупреждение за СПАМ или подобно аз отварях дискусии в съответните големи групи във фейсбук и постовете ми бяха предимно за това че продавам бижута и аксесоари които винаги съм обозначавал че са реплика така че това не е причината , защото гледам че на другите същият тип обяви се виждат и хората коментират . Очевидно че са ми наложили някакво ограничение въпроса е какво е това то и как да го премахна . Чудя се ако са ме ограничили заради многобройни повтарящи се еднотипни  публикации дали ако започна да ги трия ще има някаква полза ? 
    • от thejaguar
      Здравейте!
      Ако обичате да четете български автори,

Харесайте PrettySassyGirl (http://www.facebook.com/prettysassygirlcom),

Участвайте в Играта и спечелете една от трите книги, предоставени лично

от писателя Веселин Стаменов.
      Участието в 1.Тур приключва другият понеделник (20.май). Затова, побързайте!
      Повече за играта, правилата и книгите, може да видите в сайта, тук:
      http://prettysassygirl.com/2019/05/играта-3х3х3-1-тур/

• от Soviet Soldier
      Facebook официално потвърдиха, че няма да ъпдейтват популярните си мобилни приложения за платформата Windows Phone. Според информацията поддръжката за Messenger, Instagram и WhatsApp спира на 30 април. По този начин собствениците на смартфони с Windows Phone ще трябва да използват браузъра, за да се логнат в своите профили. Това ще се превърне в поредната причина да спрете да използвате платформата и да потърсите алтернативни решения, като Аndroid и iOS.
      Мобилните приложения на Facebook досега оглавяваха класацията за най-популярни безплатни заглавия в Microsoft Store, съобщава WindowsCentral. Въпреки това няма официална информация колко точно хора са ги инсталирали на своите устройства. Тук е момента да споменем, че компанията спря да предоставя ъпдейти за Windows Mobile още в края на миналата година. В контекста на това не е изненадващо, че Facebook спират поддръжката за мобилните си приложения за платформата.

Другите водещи разработчици също вече започнаха да изтеглят своите заглавия от онлайн магазина на платформата. Със сигурност, дори и малкото хора, които все още имат устройства с Windows Mobile скоро ще преминат към конкурентните операционни системи. Неуспехът на платформата е поредното доказателство, колко силни са позициите на Android и iOS сред потребителите и как баланса на този двуполюсен модел едва ли ще бъде променен скоро.

• Дарение

• Добави ново...