Премини към съдържанието
eskalibur_74

Къде се намира "долната черта"

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам телефон "Samsung Galaxy S8+ Dual " , но не мога да намеря символа "долна черта" на клавиатурата. Всичко друго намерих ,но този символ - НЕ. Кажете къде се намира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да е на мястото на горната при натиснат бутон за смяна регистъра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, eskalibur_74 написа:

Здравейте!

Имам телефон "Samsung Galaxy S8+ Dual " , но не мога да намеря символа "долна черта" на клавиатурата. Всичко друго намерих ,но този символ - НЕ. Кажете къде се намира?

Ако сте от София да вземем да се видим тези дни и да свършим нещата за 3 минути, че като гледам как се движат темите ви, не знам как си ползвате телефона изобщо.

Точно на 1 минута и 30 секунди се вижда къде натиска човека и къде е долното тире или черта или каквото и там да се води.

Но...

В другата тема ви говоря за имейл в Gmail, а вие говорите за вашия, но той е в ABV.
Има немалка разлика и ако не сте наясно с нещата, помолете ваш приятел, който е запознат да ви помогне и да оправи всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук е обяснено как да си намериш и направиш чертата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля, не желая хора с несериозно отношение към темата да коментират. Човек се учи докато е жив , а и такъв телефон не съм имал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж и това клипче.

Може да трябва да си добавиш знаците ...май някъде между 3 -4 минута се показва  как 

Гледай го внимателно мисля, че ще се ориентираш и без английски.

Иначе много глезотийки имал ...чак ми се дощя да си взема и аз :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.