Премини към съдържанието
MovieLovers

MovieLovers - безплатно българско приложение за филми и сериали

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Надявам се това е правилното място да ви представя MovieLovers - моето безплатно Android приложение за разглеждане на филми, сериали, трейлъри и др. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mediaclient.movielovers.mobile

В момента приложението е в алфа/бета-тестове.

Инструкции за желаещите да се включат като тестъри (не се изисква нищо особено): 
https://docs.google.com/document/d/16_qQmHbKj_aCGumJj8I19NMBgGRsgsAsucHtzEjn1VY/edit?usp=sharing

Ще съм ви много благодарен да чуя вашите отзиви - били те положителни или отрицателни. Благодаря за отделеното време.

frame-phone-details.png

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махнах го, въобще не можах да го пусна. Има още много работа по него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Blue_Hulk написа:

Да не си от тия дето слагат тайни кодчета за кражба на данни ?

Не. Мисля, че приложенията, които правят това, се разпознават лесно. Дори и на пръв поглед.

преди 8 часа, Person написа:

Махнах го, въобще не можах да го пусна. Има още много работа по него.

Имаше краш при устройства с много висока резолюция, който е поправен с новия ъпдейт (0.1.1). 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок! Ще го пробвам.Тук ли да пиша или в Google Play.? С андроид 7 съм.

П.П - Същото е, пак спря при старта.....

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Person написа:

Пиши тук по-добре. Получавам краш-репортите ти, но има малко усложнения. Моля за още малко търпение, скоро ще фиксирам проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен си работи нормално - S6+. То освен от youtube трейлъри друго май не може да се гледа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Person написа:

За съжаление, от 15-тина устройства, на които съм пробвал, този проблем се проявява само на твоето. Не можах да го репродуцирам, но пуснах пач (0.1.2), който може би ще го оправи.

преди 1 час, Радослав Матев написа:

При мен си работи нормално - S6+. То освен от youtube трейлъри друго май не може да се гледа?

Ако имаш предвид цели филми - не. Няма начин приложение за пиратски филми да оцелее в Play Store.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизията пиратска ли е? В смисъл да се направи нещо за ТВ? И най-вече български програми.

Редактирано от Радослав Матев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Радослав Матев написа:

Телевизията пиратска ли е? В смисъл да се направи нещо за ТВ? И най-вече български програми.

Приложението е предназначено за целия свят, не е локално за България. Ползвам глобална база данни, в която има и български сериали и предавания, но са малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го разгледам по-обстойно и аз се уча да пиша приложения и ми е интересно :)

Редактирано от Радослав Матев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Радослав Матев написа:

Ще го разгледам по-обстойно и аз се уча да пиша приложения и ми е интересно :)

Насреща съм да помагам по въпроси свързани с Android разработка. В замяна на малко бета-тестване. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво,приложението е много добро,инсталирах го на моя Huawei P10 Plus и работи страхотно.Успех ви желая

Изпратено от моят VKY-L09 с помощта на Tapatalk

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от kloklo
      Здравейте. 
      Кажете някои филми на ужасите от старата школа (от 90-те до 2009 година. Знам, не е чак толкова стара тази школа, но съвсем новите са пълни бози според мене)
      Имам предвид нещо от сорта "Другите", "Предизвестена смърт", "Последен Изход", "Убийствен пъзел", "The hills have eyes" и др.
      Преди имах цяла кутия дискове със страшни филми, ама я загубих някъде и сега не мога да си спомня какво бях записал.
      Не е задължително да бъдат някакви супер страшни филми 
      между другото, извинявам се, че текста звучи толкова тромаво, ама нещо много ме мързи в момента 
    • от ЗЛАТЕН КУКЕР СОФИЯ
      Скъпи ценители на анимационното изкуство,

Имаме огромното удоволсвие да ви приветстваме  с "Добре дошли" на Международния Фестивал на Анимационния Филм "ЗЛАТЕН КУКЕР  - СОФИЯ'', който ще се проведе от 1ви до 7ми Май в Сити Марк Арт Център на бул. Янко Сакъзов 30 и в Националната Художествена Академия - Приложен факултет (на Цариградско шосе, на гърба на зала Универсиада).

В рамките на цели 7 дни, от 11.00 до 23.00 ч.  ще имате възможност да видите богата програма от анимационни филми, майсторски
      класове и изложби на едни от най-значимите и успели творци от цял свят и България!

На  Международния Фестивал на Анимационния Филм „ЗЛАТЕН КУКЕР – СОФИЯ“ ще видите:
      -  повече от 13 майсторски класа на успели аниматори по време на фестивала,
      -  1117 -те филма които получихме от 87 страни от цял свят
      -  25  български филма на фестивала
      -  220 български аниматори, които ние подкрепяме, издирихме и обединихме в асоциация!
      -  фантастична изложба в НХА с произведения на едни от най-талантливите млади аниматори

-  уникалните събития и гости от цял свят - известната филмова критичка Нанси Диней Фелпс,
      написала 2 чудесни статии за фестивала в най-известното издание за анимация - АWN:
      http://www.awn.com/blog/7th-annual-golden-kuker-international-fe … 16-sofia-bulgaria

http://www.animationfest-bg.eu/

ФИЛМИТЕ ЩЕ СЕ СЪСТЕЗАВАТ ВЪВ СЛЕДНИТЕ КАТЕГОРИИ:

•  късометражни филми (с дължина до 1 мин)
       •  късометражни филми (с дължина от 1 до 10 мин. )
       •  късометражни филми (с дължина от 10 до 45 мин.)
       • пълнометражни филми (с дължина над 45 мин.)
       • студентски филми
       • детски филм
       • ТВ сериали
       • анимационен еко филм
       • музикален клип
       • рекламен анимационен филм

КАТАЛОГА - (ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2017) - http://2017.animationfest-bg.eu/bg/home/
      е качен вече на сайта на фестивала, както и Програмата с филмите  и майсторските класове!
      http://2017.animationfest-bg.eu/bg/program/schedule/date/2017-05-01/
      http://2017.animationfest-bg.eu/bg/events/master-classes/

Майсторските класове:
      http://2017.animationfest-bg.eu/bg/events/master-classes/
      Клипа:
      https://www.youtube.com/watch?v=18M6FbwoRAs
      Компилацията:
      Златен Кукер 2017 - Компилация от 5 филма, 6 мин.10сек.
      Файл : ZlatenKuker2017_5 Movies-Compilation_360p_-9dB.mp4
      Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=39bbf02fa4

Очакваме ви на фестивала с ВХОД СВОБОДЕН!!!

С топли поздрави,
      Екипа на Международния Фестивал на Анимационния Филм "ЗЛАТЕН КУКЕР - СОФИЯ’' 
      http://www.animationfest-bg.eu/ , email  info@animationfest-bg.eu

• от just_a_fil
      Здpaвeйтe, пpeдcтoи ми дa ce oбзaвeдa cъc нoвa cиcтeмa зa дoмaшнo ĸинo! Cиcтeмaтa щe ce пoлзвa ocнoвнo зa глeдaнe нa филми и чaт пaт зa мyзиĸa. Cтaятa във ĸoятo щe ce пoлзвa e нe мнoгo гoлямa 13 ĸв м. Oбщo взeтo cъc ce cпpял нa двe peшeния eднoтo e Дoмaшно ĸино ВLU RАY LG LНВ-745 нa цeнa 760 лв. Bтopoтo peшeниe e дa взeмa тoзи ĸoмплeĸт РІОNЕЕR Ѕ-ЕЅ21ТВ + РІОNЕЕR VЅХ-330-К нa цeнa oĸoлo 900 лв. Bъпpoca ми e ĸoe oт двeтe e пo-дoбpoтo peшeниe?
    • от Martyn Stanchew
      Предлагайте .. Ако някой е гледал 3096 дни, търся нещо подобно, не е лошо да включва ужаси, трилъри, психо и подобни тематики, но главно да се фокусира върху различния начин на живот. Мерси предварително.

ps. Съжалявам, ако има вече такава тема, не съм на правилното място и т.н.
    • от Aliya
        Чуй ме, ти вечно недоволен мърморко!

Ти искаш светът да се върти около теб и според теб! Ти искаш всичко и всички да промениш - по твоя калъп.
      Защото си избрал да виждаш само нещата, които те дразнят - световният глад, и мръсният въздух след автомобилите, и човешката несправедливост на алчните, и правителството и парламента, които не ти си избрал; и съседите, които не са те питали дали да се нанесат; и страната, в която не ти си избрал да се родиш... и никой дори не те е попитал..
      Искаш всичко да промениш според твоите желания.
      Само забрави да промениш първо себе си. Докато първо не промениш себе си, нищо отвън няма да се промени. Защото кой е този, който ще променя другите!?
      Променянето е индивидуална отговорност. Всеки сам решава дали да се промени или не. Всеки има възможността сам да се осъзнае. Никой не е по-долу, нито по-горе от теб. Всеки има право на своите грешки, и на своите уроци - защото Бог бави, но не забравя.
      Светът, ако беше съставен само по твоята воля и всички хора бяха по твоя калъп и твои индигови копия с твоето мислене, щеше да бъде много скучно място за живеене. Светът обаче е прекрасен такъв, какъвто е - той е разнообразие и изобилие.
      Но ти отказваш да видиш света. За теб светът е това, което ти си избрал (или са те накарали, внушили) да мислиш за него. Ти научаваш за света от филмите на Холивуд, или от рекламите, или от медиите, които всеки ден бълват срещу теб готовите си образи. Светът такъв, какъвто е, те плаши, или просто не ти е интересен в своята обикновеност и естественост. Ти предпочиташ нещо по-модерно, по-стилизирано. Ти искаш първо някой друг да сдъвка света, и да ти го изплюе в шарената опаковка на рекламата, да му придаде готовия образ на оценката и чак тогава да ти го подаде за готова консумация, а ти да го преглътнеш - чуждото сдъвкано и изплюто върху теб.
      Животът обаче не е в разпространяваната лъжа на тъпите холивудски филми, не е в главите на перверзните им режисьори, които хвърлят върху теб своето мозъчно повръщано. Нито е светът в медийната помия на платените лъжци, продали истината за хартийки!
      Животът е в неизменния изгревна слънцето сутрин, в усмивката на любимите хора, в кротката луна вечер, в птиците, и в дърветата, и в хората! Животът е дори в това, че ти дишаш ... и съществуваш!
      Със сигурност обаче реалният живот не е в твоите мисли и умствени проекции, пълни с отрицание и осъждане. Защото ти не си в мир със себе си! А докато не си в мир в себе си, твоето огледало, отразяващо света, ще бъде запрашено от прахта на твоите умствени проекции и емоциите ти на отричане и осъждане.
      Докато не се научиш да бъдеш благодарен за това, че дишаш, че живееш, че толкова много живот ти е даден без да си помръднал и пръста си за това - все по-малко ще намираш щастие в каквото и да е било!
      Именно за такива като теб, алчни за повече, вечно недоволни и мърморещи, Исус е казал: "Който има малко, ще му се вземе и малкото, което има. А който има много, още ще му се придаде!"
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.