Премини към съдържанието
septemberrain

Тотално ми изчезна бутона ,,new posts'' в листата с приятели

Препоръчан отговор

Здравейте, преди малко влязох във фейсбук профила си, където повечето ми приятели съм ги отпоследвала, за да не ми излизат постоянно техните постове, а когато искам да видя постовете на определени хора просто влизах в листата ми с приятели и цъках на бутона ,,new posts'', който се намираше между  ,,all friends'' / ,,birthdays'' и ,,followers'.' Но днес с доста неприятна изненада открих, че бутонът new posts в friend list-a просто го няма.. нито при компютъра, нито при телефона.

Искам да попитам и при вас ли е по този начин, и това съответно някаква поредна скапана фейсбук промяна ли е, целяща досадно последване или е някакъв бъг специално появил се при мен? Ще се радвам да помогнете, защото е много дразнещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от Angel Danailov
      Здравейте,от известно време имам проблем с хронологията на новините във фейсбук! Преди като дам на опцията "най нови" и ми излизаха подредени по минути и часове назад новините от приятели, страници и групи които следвам а сега излизат разбъркано и също нецяло съдържанието много новини изпускам и това е от около месец! Какво се случва аз нищо не съм правил по настройките?
    • от Гергана Спасова
      Здравейте. Проблемът ми е следния: Бях излязла от профила си във Фейсбук и когато опитах да вляза отново ми поиска потвърждаване на самоличността. Изпратиха ми 6-цифрен като СМС, който трябваше да въведа. Въведох го и пак не можах да вляза. Просто полето с кода се изчисти и  все едно не съм въвеждала нищо. Поисках нов код, но след това вече не ми изпратиха такъв и така вече 4,5 часа. На някой случвало ли му се е и какво мога да направя, за да вляза в профила си?
      П.С: Пробвах да сменя паролата си- получава се, но отново ми искат код за защита, който всъщност не ми изпращат.

• от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
    • от Soviet Soldier
      Здравейте. Блокираха ме днес, заради едно видео в затворена група. Някой дебил го е докладвал и от ФБ изобщо без да са наясно с обстоятелствата, директно са ме блокирали за 7 дни. Категорично въпросното видео не е повод да бъда блокиран, и държа да изясня недоразумението, но като търся в ФБ ми дава тонове напълно безполезна информация, но не и начин да се свържа директно с екипа. Ако е възможно да ми обясните, как да го сторя, къде точно мога да пиша до екипа на ФБ, относно изясняване на недоразумение? 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.