Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

maneken

Истанбул - такси, храна ... Скоро пътували ?!

Препоръчан отговор

Здравейте, 

следващата седмица трябва да отидем с половинката ми до Истанбул, ще сме там 3-4 дена и ме интересуват някокло неща. 

Като за начало без да се размазваме от атракции и музей, да хапваме нормално и без пазаруване на дрехи, колко е обикновено бюджета на ден там в турски лири :) Нормален живот без разхищение!

Ще пътуваме с автомобил и ме интересува за таксите по магистралата. Четох за техните стикери, но ми казват, че веднага след границата лъжели, че няма стикер за под 60 турски лири, а действителност имало за 35. Откъде купувате стикери и как става с две думи това приключение? ( Много от хората даже карали без такива стикери, защото бариерите били вдигнати или се вдигали някак си, но нещо не ми се рискува )

Другото, което ме интересува, как седят нещата с храната. Не сме излишно претенциозни, хапваме всичко, а не само сьонга хахаха :) Какви са цените ?

Паркинги за няколко дена около Такзим ? Цена и местонахождение ? Смятаме да се движим с градския им транспорт.

На границата какво е разрешено за внос към България ? Цигари няма да взимаме, но пък тютюн за наргиле бих се възползвам. Алкохол също не ни трябва! Подправки, чай, допускат ли се ? Локуми и такива неща ?

Ще отседнем в близост до парк Такзим. ( хотел Taksim Elite residence )

С две думи каквото се сетите казвайте, ще съм Ви благодарен!

Редактирано от maneken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      оооооооооооох Бочко, Бочко ..... Президента докато е завършвал Уест Пойнт, ти си лежал в затвора в Чехия ли ... Унгария ли. Много я закъса Бочко. Като чувам какви ги плещи, голям късмет че не знае чужди езици, че резила ще е голям пред света. Простотията е предимство
    • от Anita Hristova Trifonova
      Ти немаш пари не може да решаваш Тодор Живков, 1987 mp4
      sekirata Pitam te bat Boiko
      sekirata za Boiko Borisov Nad men niama nikoi
      sekirata Za vas prodajni politici

Ново!!! Изчистено аудио от записа на Бойко Борисов
      https://www.facebook.com/groups/1768937800041866/permalink/2741441992791437/?sfnsn=mo&d=n&vh=i

ДВА Нови СКАНДАЛНИ ЗАПИСА с БОЙКО БОРИСОВ Изтекоха ДНЕС !

НОВИ СКАНДАЛНИ ЗАПИСИ НА БОЙКО БОРИСОВ!

ВАЛЕНТИН ЗЛАТЕВ: ВСИЧКИ ГРАНИЦИ НА ТЪРПИМОСТ СА ПРЕМИНАТИ!

Нов запис - Бойко Борисов: трябва да се подиграваме на Румен Радев - част 2
    • от Anita Hristova Trifonova
      Последствията след фалшив коронавирус
      СОЦИАЛНИТЕ МРЕЖИ С МЕСЕЧЕН ОТЧЕТ ЗА ФАЛШИВИТЕ НОВИНИ
      ДНЕС ПЪРВИ ДЕН НА ЮЛИ 2020 - 158 СА НОВИТЕ СЛУЧАИ НА КОРОНАВИРУС У НАС
      Още 7 души с COVID-19 са починали
      158 са новодиагностицираните с COVID-19 лица през последното денонощие. 3343 са направените PCR тестове през изминалите 24 часа. Това показва Националната информационна система. Разпределението по области по настоящ адрес на лицата е, както следва: Благоевград - 5; Бургас - 4; Варна - 4; Велико Търново - 2; Кюстендил - 12; Монтана - 1; Пазарджик - 7; Перник - 2; Пловдив - 7; Разград - 2; Русе - 3; Сливен - 5; Смолян - 36; София област - 14; София град - 43; Стара Загора - 6; Шумен - 1; Ямбол - 4

Къде ще ги носиш тези пари? . стихове А.Х.Т.sekirata cekupama

клипът ми е умишлено затъмен,

но не от страх,

а в сихрон с тЕмниЦАТа у Нас и 

всяка моя дума има двойнствено значение.

Не се страхувам от старостта!
      Не се срамувам от старостта!
      Не искам да се крия зад маската
      на  страхлива  жена с фотошоп.
      Човек съм Голям, не мизантроп.
       А.Х.Т. sekirata cekupama

Къде ще ги носите тези пари, които уж били за сайта,давани Ви за да си разиграват конете няколкото самозванци?
      "ЗЛОБАТА НЯМА ПОЧИВЕН ДЕН" - СБОГОМ И с този ми профил, а дали до юни докогато ме резнахте с другия ще реша
      Получихте предупреждение от  Kalin Karaboychev
      За да продължите  да публикувате , трябва да потвърдите това предупреждение.Възможно е да има и допълнителни ограничения. Ако има такива ще ги видите в детайлите на предупреждението. Детайли.

OK.
      ЧАК ДО ЮНИ  С ОНЗИ МИ ПРОФИЛ, КОГА СЛЕДВА ТОЗИ И ПОСЛЕ ЦЯЛАТА ДА МЕ ИЗТРИЕТЕ - ТАКТИКА?Копаете ми гроб дотогава, но Господ решава.

БОЖЕ, КАКВА ЗЛОБА!    
      ЗНАЧИ - СБОГОМ. РАЗВИВАЙТЕ  СЕ ДОКОЛКОТО МОЖЕТЕ.
      ХАЙДЕ, СТАМАТ, КОПУКОВА  И  ЦЯЛАТА ТАЙФА... :)))

Мислите ли , че не знаех , че съм провокирана и че не се оставих да ме накажете?
      Да, разбира се , защото наистина ми писна от връзкарите и оплаквачите .
      Г-н Карабойчев, субективизма е голяма работа, нали? Лек ден и спокойни сънища - нощите.
  • Дарение

• Добави ново...