Премини към съдържанието
vankata_6

Програма за автоматичен запис на разговори за iPhone

Препоръчан отговор

Здравейте!

До момента ползвах Samsung . Използвам приложение, което записва автоматично входящи и изходящи разговори от Google Play Store - Call recorder - ACR (another call recorder). Тази  програма има и платена версия.

Въпросът ми е какво приложение за iPhone може да се свали, което да има същите функции - автоматично да записва разговорите без необходимост от специално активиране за всяко обаждане и без задължително заплащане.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май ще трябва да те разочаровам ама такава програма Apple май не предлагат по простата причина че записването на разговори в  САЩ без да е уведомена отсрещната страна или без разрешение от властите е наказуемо от закона.
Навремето май имаше разни из Cydia ама ...

преди 9 минути, Person написа:

На Apple забрави да намериш безплатни приложения.

Да ве да. Всичко е платено. Вярно е че всичко къде върши работа в платено но то навсякъде е така.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, vankata_6 написа:

от Google Play Store - Call recorder - ACR (another call recorder).

Чувствам се страхотно с Total Recall Call Recorder by Killer Mobile! Влюбих се много бързо и лесно в това приложение, а рекламата не е натрапчива. Всичко работи тип-топ, не знам как са успели да извлекат толкова негатив, но си струва да го опиташ, няма да съжаляваш, убеден съм.

Иначе съм привърженик на най-примитивното и този рекордер вероятно е най-подходящия, но виждам от коментарите че има много агресивна реклама! А аз мразя такива нагли автори и макар да мога да си позволя да го купя, няма да го направя само заради подлата политика.

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Mlechko написа:

Чувствам се страхотно с Total Recall Call Recorder by Killer Mobile! Влюбих се много бързо и лесно в това приложение, а рекламата не е натрапчива. Всичко работи тип-топ, не знам как са успели да извлекат толкова негатив, но си струва да го опиташ, няма да съжаляваш, убеден съм.

Иначе съм привърженик на най-примитивното и този рекордер вероятно е най-подходящия, но виждам от коментарите че има много агресивна реклама! А аз мразя такива нагли автори и макар да мога да си позволя да го купя, няма да го направя само заради подлата политика.

Човекът пита за iPhone, ти го пращаш в Google Play?

Редактирано от deke (преглед на промените)

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, vankata_6 написа:

Въпросът ми е какво приложение за iPhone може да се свали, което да има същите функции - автоматично да записва разговорите без необходимост от специално активиране за всяко обаждане и без задължително заплащане.

Не съм търсил такава програма, но за моя изненада се оказаха много. Точно коя би ти сършила работа и има ли такава изобщо, трябва сам да прецениш.

От телефона влязох в търсачката на App Store. Написах "atomatic call recorder". Резултата е голям списък с приложения. Успех!

преди 7 часа, Person написа:

Троленето не е най-добрия начин на изразяване.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Person написа:

преди 1 час, Muadib написа:

Троленето не е най-добрия начин на изразяване.

Човека си ти го казва в прав текст като факт! Представи си щом потребителите на Apple са принудени да си купуват драйвъра за мишката само за да може да работи устройството на Windows. :no-no: :D  Дреме им на сайдера.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mlechko написа:

Човека си ти го казва в прав текст като факт! Представи си щом потребителите на Apple са принудени да си купуват драйвъра за мишката само за да може да работи устройството на Windows. :no-no: :D  Дреме им на сайдера.

Човека пише без да е проверил! Като гледам и ти правиш същото. Повечето приложения за запис на разговори са свободни. Примера който си дал с драйвера на мишката е ТЪП! Когато си купуваш Apple устройство не си мислиш как ще го ползваш с тамагочи(Windows). Няма логика! Тамагочито може да си го инсталнеш във виртуална машина и е безпроблемно. Когато инсталираш macOS никъде не те питат за драйвер. Купувайки си Apple устройство получаваш може би най-добрата стиковка между хардуер и софтуер. Аз си плащам за приложения както на MAC-a, така и на iPhone и не се чуставам принуден. Има много програми които си заслужават няколкото лева за тях. Въпрос на гледна точка. Програмирането е съпроводено с много, много труд и време и трябва да се плаща по един или друг начин. Да платиш за добре написана програма е удоволствие!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Mlechko написа:

Още един пост с програма за Андроид в раздела за iPhone и ще видите Андроида отблизо как работи на iOS без пари!!!

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите.

Аз прегледах възможните приложения и голяма част от тях изискват специално да зададеш команда при всяко телефоно обаждане да се записва, което не ми допада. Правя паралел с ACR от Android, която също има платена версия, но не изисква непременно всеки разговор да бъде "merge"-нат, за да започне записа, както е при голяма част на приложенията на Apple.

Идеята на темата ми е ако някой ползва такава програмка да сподели впечатления, съвети. :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Debini
      How Recover Deleted iMessages from iPhone devices. Do you know that more, tell me, please? Thanks in advance.
    • от velislavvasilev
      Не знаех къде да попитам. По-точно в кой раздел. Гледам Нова ТВ онлайн, посредством сайта им. Тази вечер 2 пъти извъртяха някаква реклама. В рекламата, уж могло да се спечели "Айфон десет". Съдейки по тенденцията Епъл да си дават номера на мобилните устройства (наречени Айфон) и, доколкото знам, се гадае евентуално как би изглеждало под номер "девет", та ми е чудно какво ще да е "Айфон десет" както го рекламират по Нова телевизия. И как "Нова ТВ" имат информация за бъдещото устройствто?
    • от Габриел Георгиев
      Здравейте,
      имам iPhone 5S до чийто iCloud нямам достъп, ако го върна към фабричните му настройки ще има ли проблем да го ползвам, както досега съм го? Да си тегля, както поискам, само без iCloud нещата...Изобщо ще мога ли да го стартирам отново без да ми иска iCloud парола, която няма как да предоставя?

Благодаря предварително!
      Поздрави! <3
    • от galski1996
      Здравейте хора, преди година и половина си взех iphone 6 от Telenor, при закупуването не ми казаха че ще е заключен. От месец съм в Англия и искам да си използвам моето устройство с английска карта, но чак тогава разбрах че е заключен. От тогава обикалям тукашните магазинчета за телефони да намеря някой да го отключи, но всички ми казават  "sorry my friend". Когато се свързах с техен представител ми обясниха, че трябва да изчакам още половин година за да ми изтече договора с тях и тогава да го отключа. Обръющам се към вас за да попитам дали мога да получая  някакъв сайт за да го отключа или да отида при някой сънародник тук който ще може да ми помиогне  или да пробвам  да го пратя в България и да се надявам че в някой от тамушните сервизи ще успеят да ми го отключат....... 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.