Премини към съдържанието
vankata_6

Програма за автоматичен запис на разговори за iPhone

Препоръчан отговор

Здравейте!

До момента ползвах Samsung . Използвам приложение, което записва автоматично входящи и изходящи разговори от Google Play Store - Call recorder - ACR (another call recorder). Тази  програма има и платена версия.

Въпросът ми е какво приложение за iPhone може да се свали, което да има същите функции - автоматично да записва разговорите без необходимост от специално активиране за всяко обаждане и без задължително заплащане.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май ще трябва да те разочаровам ама такава програма Apple май не предлагат по простата причина че записването на разговори в  САЩ без да е уведомена отсрещната страна или без разрешение от властите е наказуемо от закона.
Навремето май имаше разни из Cydia ама ...

преди 9 минути, Person написа:

На Apple забрави да намериш безплатни приложения.

Да ве да. Всичко е платено. Вярно е че всичко къде върши работа в платено но то навсякъде е така.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, vankata_6 написа:

от Google Play Store - Call recorder - ACR (another call recorder).

Чувствам се страхотно с Total Recall Call Recorder by Killer Mobile! Влюбих се много бързо и лесно в това приложение, а рекламата не е натрапчива. Всичко работи тип-топ, не знам как са успели да извлекат толкова негатив, но си струва да го опиташ, няма да съжаляваш, убеден съм.

Иначе съм привърженик на най-примитивното и този рекордер вероятно е най-подходящия, но виждам от коментарите че има много агресивна реклама! А аз мразя такива нагли автори и макар да мога да си позволя да го купя, няма да го направя само заради подлата политика.

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Mlechko написа:

Чувствам се страхотно с Total Recall Call Recorder by Killer Mobile! Влюбих се много бързо и лесно в това приложение, а рекламата не е натрапчива. Всичко работи тип-топ, не знам как са успели да извлекат толкова негатив, но си струва да го опиташ, няма да съжаляваш, убеден съм.

Иначе съм привърженик на най-примитивното и този рекордер вероятно е най-подходящия, но виждам от коментарите че има много агресивна реклама! А аз мразя такива нагли автори и макар да мога да си позволя да го купя, няма да го направя само заради подлата политика.

Човекът пита за iPhone, ти го пращаш в Google Play?

Редактирано от deke (преглед на промените)

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, vankata_6 написа:

Въпросът ми е какво приложение за iPhone може да се свали, което да има същите функции - автоматично да записва разговорите без необходимост от специално активиране за всяко обаждане и без задължително заплащане.

Не съм търсил такава програма, но за моя изненада се оказаха много. Точно коя би ти сършила работа и има ли такава изобщо, трябва сам да прецениш.

От телефона влязох в търсачката на App Store. Написах "atomatic call recorder". Резултата е голям списък с приложения. Успех!

преди 7 часа, Person написа:

Троленето не е най-добрия начин на изразяване.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Person написа:

преди 1 час, Muadib написа:

Троленето не е най-добрия начин на изразяване.

Човека си ти го казва в прав текст като факт! Представи си щом потребителите на Apple са принудени да си купуват драйвъра за мишката само за да може да работи устройството на Windows. :no-no: :D  Дреме им на сайдера.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mlechko написа:

Човека си ти го казва в прав текст като факт! Представи си щом потребителите на Apple са принудени да си купуват драйвъра за мишката само за да може да работи устройството на Windows. :no-no: :D  Дреме им на сайдера.

Човека пише без да е проверил! Като гледам и ти правиш същото. Повечето приложения за запис на разговори са свободни. Примера който си дал с драйвера на мишката е ТЪП! Когато си купуваш Apple устройство не си мислиш как ще го ползваш с тамагочи(Windows). Няма логика! Тамагочито може да си го инсталнеш във виртуална машина и е безпроблемно. Когато инсталираш macOS никъде не те питат за драйвер. Купувайки си Apple устройство получаваш може би най-добрата стиковка между хардуер и софтуер. Аз си плащам за приложения както на MAC-a, така и на iPhone и не се чуставам принуден. Има много програми които си заслужават няколкото лева за тях. Въпрос на гледна точка. Програмирането е съпроводено с много, много труд и време и трябва да се плаща по един или друг начин. Да платиш за добре написана програма е удоволствие!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Mlechko написа:

Още един пост с програма за Андроид в раздела за iPhone и ще видите Андроида отблизо как работи на iOS без пари!!!

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите.

Аз прегледах възможните приложения и голяма част от тях изискват специално да зададеш команда при всяко телефоно обаждане да се записва, което не ми допада. Правя паралел с ACR от Android, която също има платена версия, но не изисква непременно всеки разговор да бъде "merge"-нат, за да започне записа, както е при голяма част на приложенията на Apple.

Идеята на темата ми е ако някой ползва такава програмка да сподели впечатления, съвети. :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.