Премини към съдържанието
Kristian Denkov

Ще мога ли да игря игри безпроблемно на xbox 360 4gb

Препоръчан отговор

Здравейте, въпроса ми е заслужава ли си покупката на xbox 360 4GB 2015 година. Ще мога ли да играя без проблем игри като battlefield 4 gta v call od duty tom raider и т.н. За този xbox става на въпрос. Човека каза, че има външен хард диск 50гб а вътре в конзолата са 4gb. https://www.olx.bg/ad/konzola-micrsoft-xbox-360-4gb-dve-igri-nba2k16-i-needforspead-ID71kFJ.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Kristian Denkov написа:

Здравейте, въпроса ми е заслужава ли си покупката на xbox 360 4GB 2015 година. Ще мога ли да играя без проблем игри като battlefield 4 gta v call od duty tom raider и т.н. За този xbox става на въпрос. Човека каза, че има външен хард диск 50гб а вътре в конзолата са 4gb. https://www.olx.bg/ad/konzola-micrsoft-xbox-360-4gb-dve-igri-nba2k16-i-needforspead-ID71kFJ.html

Конзола втора ръка е като китайска котка в торба, незнаеш какво ще излезне. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това е така може би няма смисъл са рискувам, а най-добре на място да отида или пък някоя друга конзола по-близко до мен, за да я тествам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Kristian Denkov написа:

И това е така може би няма смисъл са рискувам, а най-добре на място да отида или пък някоя друга конзола по-близко до мен, за да я тествам.

Ако имаш възможност си вземи нова на изплащане, примерно някаква вноска от порядъка на 20, 30лв месечно защото и на място да я пробваш дефекта може да не излезне веднага. Другото което неразбирам общото място ли е 54гб. ? Защото доколкото видях техническите спесификации твърдия диск е 250гб. а на тази е 50гб  това допълнителен диск ли е или основен. 

Редактирано от PigManu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека каза, че конзолата е 4гб и има отделен диск 50гб но се чудел дали да го продаде или да го подари на приятел. Да съгласявам се на риска но нова не си заслужава 400лв. Има хубави оферти и доста запазени конзоли. Но гледах, че на 4gb hdd не може да се играят някой игри, а и мястото ми се струва малко може би да се ориентирам към 250gb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Kristian Denkov написа:

Човека каза, че конзолата е 4гб и има отделен диск 50гб но се чудел дали да го продаде или да го подари на приятел. Да съгласявам се на риска но нова не си заслужава 400лв. Има хубави оферти и доста запазени конзоли. Но гледах, че на 4gb hdd не може да се играят някой игри, а и мястото ми се струва малко може би да се ориентирам към 250gb.

Разбира се поне 250гб. Пример ти давам  BF4 стандартната версия е 40, 50гб. аз имам премиум версията и всичко останало и ми заема 96гб. та затова ти трябва поне 250гб. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно значи няма смисъл този 4гб. Имам запазен един 250гб с два джойстика и 3 игри доста запазена изглежда конзолата. https://www.olx.bg/ad/prodavam-xbox-360-ID6PnNn.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Kristian Denkov написа:

Ясно значи няма смисъл този 4гб. Имам запазен един 250гб с два джойстика и 3 игри доста запазена изглежда конзолата. https://www.olx.bg/ad/prodavam-xbox-360-ID6PnNn.html

Задължително я искай до вас с опция за преглед и тест. Все пак е друго да я пуснеш и огледаш преди да я платиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То куриера дали ще даде да се кача до нас и да я пусна, а в Еконт мога да я включа да изчакам малко и да реша дали да я взимам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Kristian Denkov написа:

То куриера дали ще даде да се кача до нас и да я пусна, а в Еконт мога да я включа да изчакам малко и да реша дали да я взимам.

Еконт идват до вратата на дома ти,  искай от продавача да ти я пусне с опция за тест и преглед , пускаш я у вас преглеждаш я у вас и ако ти хареса тогава я плащаш, ако я откажеш плащаш само доставката връщане ( зависи как си се разбрал с продавача ) или и двете посоки. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един приятел си поръча до офис на еконт 10лв му взеха до адрес май ще е по-скъпо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Kristian Denkov написа:

Един приятел си поръча до офис на еконт 10лв му взеха до адрес май ще е по-скъпо.

Тарифата е на килограм и до офиса е 10-на лева а до вкъщи с 2 или 3лв. повече виж тарифите на Еконт в Гугъл  , но пък по сигурно защото ще можеш да си я пуснеш на твоя тв и да я видиш

Редактирано от PigManu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Се тая дали ще е 2 3 лв по-скъпо важното е да я пусна и да я тествам. Мерси за информацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.