Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам въпрос може ли човек който не ми е в приятели във фейсбук да види снимка сложена на Shared with (приятелите на човека) . Знаете ,че като се изпрати покана на човек, докато не я приеме e following - тогава дали се вижда тази снимка или не ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да може да я виждат. Има една опция в настройките, трябва да я видите, която ви показва как изглежда профила ви отвън (все едно сте някой друг). Мисля, че е в настройките по сигурността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да пробвах през тази опция и при мен не показва снимка споделена за приятели а само публични  , НО не мога да си обясня ситуацията как човек е харесал снимка която е споделена само за приятели ,а пък го нямам в листата за приятели?! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, enforceR написа:

Да пробвах през тази опция и при мен не показва снимка споделена за приятели а само публични  , НО не мога да си обясня ситуацията как човек е харесал снимка която е споделена само за приятели ,а пък го нямам в листата за приятели?! 

Някой от приятелите с които споделяш е споделил снимката в личния си дневник.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност разбрах какво се случва и за да не отварям нова тема направо ще ви питам . Защо като отворя профил на човек Х ми показва че имаме 5 общи приятеля , а като отворя например негова снимка и му отворя коментарите и му видя профила оттам ми показва съвсем друга цифра на общите приятели - например 11 . ?! И двамата сме със скрита листа на приятели демек да се показват само общите, ако аз например си направя листата за приятели отворена за всички дали ще се покажат всички общи приятели ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.