Премини към съдържанието
peppone1

Adobe Reader внезапно сменя страниците

Препоръчан отговор

Здравейте, когато плавно придвижвам с колелцето на мишката дадена страница, точно когато стигне края и изведнъж изкача следващата страница най-отгоре, а не ме оставя там докъдето съм стигнал. Това не го прави на всички документи и има ли начин от настройките да се оправи, щото е много натрапчиво така изведнъж да ми изчезвват страниците. Ако инсталирам друга програма ще се оправи ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, peppone1 написа:

Здравейте, когато плавно придвижвам с колелцето на мишката дадена страница, точно когато стигне края и изведнъж изкача следващата страница най-отгоре, а не ме оставя там докъдето съм стигнал. Това не го прави на всички документи и има ли начин от настройките да се оправи, щото е много натрапчиво така изведнъж да ми изчезвват страниците. Ако инсталирам друга програма ще се оправи ли?

В дясно от процентите за увеличение има икона (представляваща част от предишна и следваща страница). Кликни на нея и би трябвало да имаш плавен скрол

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси! Направо ме е срам, мислех тази иконка само увеличава страницата, а аз съм я бил нулирал с другата иконка, след което ръчно ги увеличавах.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.