Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Мисля да си купувам ново видео по конкретно гтх 1080. Чудя се дали процесора ми няма да и пречи , защото е доста по стар. Ето спецификациите ми :

Intel Core i5-4440 @ 3.10GHz

16gb RAM

PSU 650w

Ако е възможно някой да даде съвет дали,  да купя някое друго видео или ботълнека няма да е чак толкова сериозен при тази конфигурация. Благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи точен модел на захранванвто също така с какъв монитор си и защо чак 1080 какви игри ще играеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването е FSP Raider 650w, а монитора HP Pavilion 23xi ( 1920 x 1080 @ 60 Hz ). Относно игрите новия код , battlefront 2 и други. Отначало си мислех за 1060 6гб , та за това реших да потърся съвет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз мисля, че 1060 ще ти върши чудесна работа за игрите не е нужно чак 1080. Освен ако се чудиш къде да си изхарчиш парите де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kristian Denkov написа:

Лично аз мисля, че 1060 ще ти върши чудесна работа за игрите не е нужно чак 1080. Освен ако се чудиш къде да си изхарчиш парите де.

Или пък иска по-дълго време да не се налага нужда от ъпгрейд...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Kristian Denkov написа:

Не знам за 1060 , но GTX 1080 на 1080p Ultra настройки върви под 60 кадъра с 7700К ... не знам оптимизация ли е , некачесвен релийз ( става въпрос за пиратска версия ) или самата играе е тежка но GTX 1080 не е толкова много колкото всеки казва че и 1060 ще е достатъчно , ако може да си позволи по-добра карта да я взема , после може по-лесно да ъпгрейдне системата ако поиска и все пак зависи какво иска да играе , доколкото знам Battlefront 2 е бая тежка така че.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам скоро не съм гледал тестове. Но преди 1060 беше предостатъчна за новите игри. Вчера гледах i5 2400 8gb ram 1050TI подкарва всичко на 1080p high. Игри като: battlefield 1 resident evil 7 rainbow six siege.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, niki292002 написа:

Или пък иска по-дълго време да не се налага нужда от ъпгрейд...

Да точно такава идея имах аз за по дългосрочен план, но този процесор със сигурност ще пречи до някаква степен на 1080-ката и за това исках да знам дали е допустимо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Azhen написа:

Не знам за 1060 , но GTX 1080 на 1080p Ultra настройки върви под 60 кадъра с 7700К ... не знам оптимизация ли е , некачесвен релийз ( става въпрос за пиратска версия ) или самата играе е тежка но GTX 1080 не е толкова много колкото всеки казва че и 1060 ще е достатъчно , ако може да си позволи по-добра карта да я взема , после може по-лесно да ъпгрейдне системата ако поиска и все пак зависи какво иска да играе , доколкото знам Battlefront 2 е бая тежка така че.

За коя игра иде реч лошото представяне на 1080 + 7700К? И как разбра какви ресурси черпи Battlefront 2, при положение че още не е излязла?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, XECUTIONER написа:

За коя игра иде реч лошото представяне на 1080 + 7700К? И как разбра какви ресурси черпи Battlefront 2, при положение че още не е излязла?

А говорех за Ghost Recon Wildlands ама явно съм пропуснал да го спомена , за Battlefront 2 става въпрос за Multiplayer бетата която беше миналата седмица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.