Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

предварително се извинявам ако не е за този раздел, но ми е спешно: значи кутията е Cooler Master 690 II /model: RC692KKN3/, може ли някой да ми каже откъде мога да намеря подвижния кейдж/или касета, или не знам точно как се води/ за дискове/3,5''/, защото преди време се сдобих с въпросната кутия и има само място за 2 диска както се вижда от приложената снимка. От сайта на Cooler Мaster се вижда, че общо има място за 6 диска/3,5''/, т .е кейджа за 4-те диска е подвижен и се маха. Та някой ако знае как да закрепя поне още един диск някъде, или ако има въпросния кейдж и не го ползва да му го платя, мерси.

Линк за сайта на CM:

http://www.coolermaster.com/service/support/model/RC-692-KKN3/

1.thumb.jpg.055011f7b2cc18430fbea224b03ada50.jpg

Редактирано от cool_cool (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под записвачката може да пробваш да монтираш единия, или махаш записвачката и монтираш два хард диск-а.

п.п. На страница 9 и 10 от CM690 II Manual MultiLang  е показано как се монтират 3.5 и 5,25 устройства.Твоята кутия е с CM II 960 и за това има място само за 2 броя 3,5 хард диска в клетката, модела с клетка за 6 броя 3.5 хард диска е CM 690 II Plus

Редактирано от ludfen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10/17/2017 в 16:45, ludfen написа:

Под записвачката може да пробваш да монтираш единия, или махаш записвачката и монтираш два хард диск-а.

п.п. На страница 9 и 10 от CM690 II Manual MultiLang  е показано как се монтират 3.5 и 5,25 устройства.Твоята кутия е с CM II 960 и за това има място само за 2 броя 3,5 хард диска в клетката, модела с клетка за 6 броя 3.5 хард диска е CM 690 II Plus

Мерси много за съвета!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.