Премини към съдържанието
prospect22

Huawei G7 Софтуерен Проблем

Препоръчан отговор

Здравейте , Имам следният проблем телефона влезна в някакъв заключен момент ,, FASTBOOT&Rescue Mode,, и не мога да направя нищо за да мога да го подкарам.Пише ми да го вържа към компютъра и да сваля ,,Hisuite,, но дори и след като правя всичко това компютъра спря да отчита телефона и програмата не може да го намери.Рових се из нета гледах някакви клипчета с задържане на бутона за звука и бутона за пускане за да се отвори нещо като биус на телефона но при мен не се получава се излиза същият надпис и картинка на Андруид човечето с надпис под него че телефона е заключен.Ако някой има някаква идея какво бих могъл да направя ще съм много благодарен.Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако телефона е все още в Гаранция, занесете го на сервиз. Пробвайте да му направите Ресет до Заводските му настройки.

Редактирано от RED ZONE 64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона не е в гаранция от много отдавна , а за заводските настроики то не се включва вобще телефона мисля че обясних как се включва и какво се появява .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, проспект22 този така наречен "Rescue Mode" означава, че телефона е със неизправен софтуер или липсва такъв. Има вариант да се флашне през бокс или през платен софтуер. Номера на модела го въвеждаш в гугъл и теглиш стоков ром които искаш да качиш примерно 4.4 (киткат).

на 14.10.2017 г. в 18:28, RED ZONE 64 написа:

Ако телефона е все още в Гаранция, занесете го на сервиз. Пробвайте да му направите Ресет до Заводските му настройки.

Няма файда да му направи хард ресет защото самия софтуер е неизправен а онлайн рекавърито на хуавей не работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.