Премини към съдържанието
Max12

Проблем със Samsung Galaxy S6

Препоръчан отговор

На скоро се сдобих със Samsung Galaxy S6 използван е преди мен, но изглежда запазен от вън та проблема, e че изглежда като S5 всичко възможно по телефона работи ужасно камера, резолюция, тъч скрийн, половината настройки ги няма направо е ужас понеже не разбирам много от телефони искам да се допитам какво може да му има преди да го занеса на майстор получих го с кутия на S6 като се включва и всичко там пише, че е S6, но не знам надявам се някой да ми помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяко андроид изделие като го вземеш първата ти работа е да направиш reset до фабрични настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, The Negative One написа:

И от къде го закупи тоя S6 и за какви пари, ако не е тайна?

Не е купуван просто ми го дадоха нямам представа от къде е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И според мен е реплика.Телефона е пред теб.Разгледай го.Не дали прилича, дали наистина е.Дръпни му CPU-Z и виж хардуера какъв е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, The Negative One написа:

И според мен е реплика.Телефона е пред теб.Разгледай го.Не дали прилича, дали наистина е.Дръпни му CPU-Z и виж хардуера какъв е.

аз предполагам, че е реплика защото е прекалено зле нямам достъп до wi-fi дори не ми показва дали има андроид или нещо друго...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.