Премини към съдържанието
peppone1

Възстановяване на изтрит чат във Viber

Препоръчан отговор

Здравейте, възможно ли е да се възстанови изтритата хронологията на чатенето? След руутването на телефона и свързването към компютър, не знам точно как е било направено, една част от чата се е възстановила, но липсва другата. Дали при руутването не се e изтрила другата информация и може ли да се върне по някакъв начин, знам че това не е харддиск но все пак?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, peppone1 написа:

Здравейте, възможно ли е да се възстанови изтритата хронологията на чатенето? След руутването на телефона и свързването към компютър, не знам точно как е било направено, една част от чата се е възстановила, но липсва другата. Дали при руутването не се e изтрила другата информация и може ли да се върне по някакъв начин, знам че това не е харддиск но все пак?

Няма как. Не се пази никъде в облаци и подобни сървъри. Другия участник в чата ако го има все още може да го препрати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси! Мисля че с тази програма са възстановили едната част, но искат целия чат да върнат, което най-вероятно не е възможно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като се заговори за вайбър имам въпрос.Сим картата на която е инсталиран вайбър е във стар телефон,вайбъра функционира,на нов телефон със друг номер,искам да питам ако инсталирам вайбър на още едно устройство ще сигнализира ли вайбър че е инсталиран вайбър на още едно устройство

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.