Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Тей като порових насам натам и не успях да намеря информация се обръщам към вас.

Някой знае ли някакъв сайт където мога да поръчам футболни тениски,екипи марка на едро на футболни отбори.Питах няколко човека във фейсбук,но не пожелаха да ми дадат нужната информация.Всеки е строгосекретен що стане въпрос за това...та ако някой може да ми помогне и да удари рамо...ще му пращам една бутилка Буш по Еконта. :D:D:D 

Редактирано от Цвтн Пткв (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Цвтн Пткв написа:

да поръчам футболни тениски,екипи марка на едро на футболни отбори. 

Като изясним това в цитата, ще кажа дали мога да помогна или не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, algor написа:

Като изясним това в цитата, ще кажа дали мога да помогна или не.

Искам да намеря от къде да поръчам такива стоки за да ги продавам.Не знам как вървят преполагам са по серии от ХС до ХХЛ.Интересувам се от топ футболни отбори като например Манчестър Юнайтед,Челси,Арсенал,Реал Мадрид,Барселона,Ювентус,Милан,Байерн,ПСЖ и тн.Марката си е според отбора който им е спонсор.Адидас,Найк,Пума...

Редактирано от Цвтн Пткв (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега вече всичко е ясно.
Не ви знам откъде сте и къде искате да продавате, но в случая препоръчвам Световният Търговски Център "Илиянци" (какво име, а...).
Разходете се, разгледайте и с някой чайна мен се договорете за количества и цени.
Даже могат да ви пращат каквото ви трябва и да не биете път през ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, algor написа:

Сега вече всичко е ясно.
Не ви знам откъде сте и къде искате да продавате, но в случая препоръчвам Световният Търговски Център "Илиянци" (какво име, а...).
Разходете се, разгледайте и с някой чайна мен се договорете за количества и цени.
Даже могат да ви пращат каквото ви трябва и да не биете път през ден.

Хм...ходил съм на Димитровградския пазар,но не съм виждал такива неща.Чувал съм за Илиянци,но не знам дали има такива неща които ме интересуват.Средно качество тениски...някои казват,че имало някакви английски сайтове където ги поръчват други тайландски,но най-често съм чувал за Англия...благодаря ти все пак ще проуча въпроса с Илиянци!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гарантирам, че там има и то не са един и двама търговците, които предлагат такава стока.
Има избор откъм цени, качество и прочие, а хубавото е, че всичко е въпрос на пазарлък на място.
Сядате да пиете кафе и се пазарите - толкова броя взимам от това, толкова от онова, но искам такава цена и бла бла бла.
Дори да ви се струват ниски цените, пак се пазарете и ще се учудите от резултата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, algor написа:

Гарантирам, че там има и то не са един и двама търговците, които предлагат такава стока.
Има избор откъм цени, качество и прочие, а хубавото е, че всичко е въпрос на пазарлък на място.
Сядате да пиете кафе и се пазарите - толкова броя взимам от това, толкова от онова, но искам такава цена и бла бла бла.
Дори да ви се струват ниски цените, пак се пазарете и ще се учудите от резултата.

Супер!Благодаря ти.Когато имам повече свободно време ще отида да го видя този така прочут пазар!

И все пак някой ако има друга полезна информация,сайтове,хора,връзки и ако не му пречи да сподели...нека сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.