Премини към съдържанието
Мо Ни

Трябва ми есе на тема "Защита на собственото достойнство стои над всичко"

Препоръчан отговор

Моля ви за малко помощ...трябва ми есе за утре на тема "Защита на собственото достойнство стои над всичко":(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Мо Ни написа:

Моля ви за малко помощ...трябва ми есе за утре на тема "Защита на собственото достойнство стои над всичко":(

Първо е оцеляване , а после развитие . :)

"Чистото" достойнство , разглеждано абстрактно , извън околната среда (условията на съществуване) , е категория на емоциите , и е в областта на сигналните  системи осигураващи информация . Случва се да не е достоверна .........т.е. далеч , далеч не е над всичко , а е помощна характеристика  ....:)

Който ти е дал тази тема , внушавайки ти степен на важност , те манипулира.......

Примерно не е достойно да умреш за нищо . Да умреш за род и Родина е достойно - бориш се за оцеляване и развитие .

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,но ми помогнаха и вече съм към края

преди 1 час, ^^Alex&Vanko^^ написа:

http://teacher.bg/Article/Details/30188

Добре де имате интернет! Едно време се ходеше в библиотеката и нямаше ксерокс. Айде това е малко ама ако трябва препишеш 100 страници за реферат и да го сглобиш.

Да има интернет,но интернет с нищо не ми помогна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.