Премини към съдържанието
Mightman

Търся партньор/хостер за сървър на Minecraft

Препоръчан отговор

Имам опит със създаване на сървъри и имам желание да работим с някой сериозно по един такъв. Трябва ми сериозен човек, който да има хубава машина за хостване и основни знания за плугини. Възнамерявам сървъра да бъде със смс система. Парите ще делим 50/50. За повече информация discord George#8409(Препоръчително), Skype regular-show2001 или в краен случай на ЛС.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кви пари бе пич.Я не се занимавай с глупости, ми излез навън и си играй с децата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчето открива работни места и никой не реагира сериозно... Пусни една тема в jobs.bg, ако 12 инчовият ми лаптоп можеше да се справи, веднага, но уви няма да стане :/ .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от MegaBeatz
      Здравейте, Скъпи приятели, искам да се информирам за ИП ТВ, купих адаптера МАГ 256 чрез този адаптер мога ли да излъчвам на други телевизори, чрез смарт ТВ с андроид програмата СМАРТ ТВ, ́ама от колкото рагледах, тр́́ябва ми сервер, ще можете ли да ми помогнете, как точно тр́ябва да излъчвам чрез МАК адрес:  1. Как тр́ябва да направя сървър 2. Как мога да работа с МАГ 256 и да си създам свой сървър.
    • от Feardarkn3s
      Здравейте колеги, осъзнавам, че сигурно не е мястото за подобен въпрос, но секцията с книгите ми се струва прекалено неактивна. Въпросът ми е дали можете да ми препоръчате качествена литература за windows server administration може и на английски. Благодаря предварително.
    • от Constantine the Great
      Здравейте,
      Наскоро смених процесора с по-мощен(Xeon X5550).
      Всичко е наред,но процесора трябва да има 4 физически и 8 логически ядра,а ми показва,че има 4 логически.
      Въпроса ми е,как е възможно това?
      Благодаря за вниманието!

• от mikrotik
      Здравейте, някой от Вас знае ли какво се случва с този сайт - http://www.data.bg/

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.