Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

от онзи ден не мога да си ползвам телефона. Иска ми да си потвърдя профила в гугъл, който аз не знам и не помня какъв е. Направих алтернативен емейл в абв и там ми праща парола която като въведа пак нищо. И на телефонния си номер  изпращам , искане за код  код но ми изписва , че в момента имам проблем със получаването на код . В някакъв момент и много бързо ми се изписва , че трябва да изчакам 24 часа до активиране на новата парола, но не успявам да дочета.

Моля може ли някой да ми каже какво да направя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчака ли 24 часа? Другия път ще се научиш да си помниш паролите и акаунта. Пробвай флашване наново на софтуера или го дай в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на Freem@n,  пробвах всички възможни клипчета от линковете, които ми даде и резултата е нищо. Не ми работи опцията асист, а това да се настрои се оказа много трудна задача за мен. Гледах  пробвах , резултат никакъв. 

По съвет на Радослав Матев , благодаря и на теб, потърсих сервиз.
От Технополис , ме пратиха в сервиз в Гео Милев  ул. Коста Лулчев 58А, а те  цял един ден не вдигнаха телефона си. Оказа се , че сервиза е GoSmart  и в интернет  на тяхната страница има сервизи на всички марки. Аз отидох директно с сервиза  на HUAWEI   на ул. Леге № 6. Бяха супер любезни хората и срещу 24 лв и 10 мин престой телефонът ми беше готов. 

Редактирано от Диана Николова (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.