Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Нова съм тук и тъй като смятам да си копувам нов телефон реших да попитам кой от двата е по-добър? Iphone 6 или 6s? В интернет виждам оплакания от 6, защото се изключвал от само себе си поради актуализиране на софтуера, имал проблем с батерия и т.н.т.. Бих искала вашето мнение относно тези два телефона. Благодаря :)

Редактирано от Mariq Mostrova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако телефона е внесен от друга страна, забрави да имаш БГ меню.

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми пречи дори да е с английско меню. 

Редактирано от Mariq Mostrova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Mariq Mostrova написа:

а IOS-а на 6с кой е? Мога ли да не го ъпгрейдвам ако не искам?

Фабрично са с IOS9, но е абсолютно задължително да се ъпгрейдне до поне 10.2.1 заради проблеми с батерията.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Mariq Mostrova написа:

а IOS-а на 6с кой е? Мога ли да не го ъпгрейдвам ако не искам?

Може с години да не ъпдейтвате, ако искате.

преди 5 часа, Person написа:

Ако телефона е внесен от друга страна, забрави да имаш БГ меню.

Вие как ги измисляте тия тъпотии нямам идея, след като iPhone никога, ама никога не е бил с БГ меню...:speak:

Да не говорим, че този модел апарат е унифициран за целия свят (без Дубай и още няколко арабски страни, където има няколко футкции по-малко) и всеки модел изглежда и има в себе си абсолютно едно и също като софтуер, програми и т.н.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, baikolio95 написа:

Фабрично са с IOS9, но е абсолютно задължително да се ъпгрейдне до поне 10.2.1 заради проблеми с батерията.

Ей това искам да го видя как ще стане !

Хора ако никога сте нямали айфон (изключвам Алгор) защо се напъвате да пишете в теми за айфон?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда да произвеждаш домати за да можеш ги ядеш.

Смисъла на написаното е, че с версия 10.2.1 са коригирали проблем с батерията, а това, че при опит за ъпдейт ще се предложи последната възможна IOS за модела е друг въпрос.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако го поръчваш от апъл сайта, може би най-вероятно ще ти дойде с последната iOS 11 версия. И разбира се, че 6S е по-добър от 6.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти предлагам да си вземеш samsung те са по добри. А моето мнение за iPhone 6 и 6s е че те изопираха  изобратенията на samsung и поради това има бъгове а и батерията е около 1500 mAh което означава че ще ти издържи само 12-20 часа ако го използваш. Прецесора не никак лош т.е. няма да ти забива. Вътрешната памет е много. RAM памета му е около 2-4 GB което е пак добре а ако имаш само 2GB RAM и си си изтеглил много неща тогава е възможно те изхвърля от нещата, или да забива и да се рестартира. Има и пръстов отпечатък, не е тежък. Побира се в ръката. Но стъклото се чупи лесно което не е много добре. А s6 и 6 са еднакви. А камерата е доста хубава добре снима, а резолюцията е 1080р което е никак лошо. Може да си го купиш няма да си много разочарован:D

Редактирано от Mr.VladichaBg. YT (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12/2/2017 в 18:04, Mr.VladichaBg. YT написа:

Аз ти предлагам да си вземеш samsung те са по добри. А моето мнение за iPhone 6 и 6s е че те изопираха  изобратенията на samsung и поради това има бъгове а и батерията е около 1500 mAh което означава че ще ти издържи само 12-20 часа ако го използваш. Прецесора не никак лош т.е. няма да ти забива. Вътрешната памет е много. RAM памета му е около 2-4 GB което е пак добре а ако имаш само 2GB RAM и си си изтеглил много неща тогава е възможно те изхвърля от нещата, или да забива и да се рестартира. Има и пръстов отпечатък, не е тежък. Побира се в ръката. Но стъклото се чупи лесно което не е много добре. А s6 и 6 са еднакви. А камерата е доста хубава добре снима, а резолюцията е 1080р което е никак лошо. Може да си го купиш няма да си много разочарован:D

И ти говориш безсмислени куп простотии, момче. iPhone 6S е с 2GB рам. 6S е с 1715 mAh камерата може да прави видеа до 2160p. Няма нито да забива нито да се рестартира нито да го изхвърля от приложенията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.