Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

До сега при двама потребители в Facebook ми направи впечатление, че често си сменят профилната снимка с по-стара, без да им се появява като нова публикация на стената. При мен винаги ми прави копие и отива най-отред като току-що качена снимка без коментари и лайкове.

Не намерих информация никъде как става това, а въпросните лица са доста надути за да ги питам.

Ако някой има идея как става това, ще съм благодарен да сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше от настройките опция кой какво да вижда...може и след като се качи снимката веднага да и се цъкне от настройките на самата снимка кой да я вижда и да се премахне от дневника...единствено корицата щеш не щеш се вижда от всички и е публична/освен ако от настройките не избереш да не те хваща търсачката/...то и аватара е така ...все се вижда  ...единствено може да се избере да не излиза в потока, когато го публикуваш . Правила съм ги тези упражнения някога и затова знам, че имаше начин ...но сега го ползвам само да си чета потока с новини и страници които ме вълнуват... Нямам нито един приятел :)

Но ако някой те следи и наблюдава постоянно все ще знае кога, какво сменяш...:D

Редактирано от А@@@ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахаа.. ти си от тези, които викат на приятелите "ааа, аз нямам ФБ! :no-no:"  пък знаеш какво става. :D 

Не целя да я скривам или някои да не знае какво сменям. Просто натрупва профила излишно и е досадно, когато има копия на едно и също нещо.

Не става дума за сега качена снимка, а за вече качена. Иначе - да, номера със скриването от дневника става. Проблема е, че когато се опитам да направя стара, вече качена преди време снимка на профилна я копира като нова, без коментари и лайкове. 

Редактирано от Duvel_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам идея пък за изкарване на стари работи...

От самия профил като я взимаш, не от компютър ...профилната снимка ,

не излиза ли съдържанието като споделяне на стари спомени?

Виждам, че тук няма мераклии да помагат .

Някои плюят фейса без дори да са опитали. Бягат като дявол от тамян :D

А има и неща полезни в него.

Там можеш да триеш, да блокираш ...да си избираш какво да четеш и следиш.

Церия профил да деактивираш...да се върнеш дори ако ти хрумне и нещо ти липсва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, А@@@ написа:

Нямам идея пък за изкарване на стари работи...

От самия профил като я взимаш, не от компютър ...профилната снимка ,

не излиза ли съдържанието като споделяне на стари спомени?

Виждам, че тук няма мераклии да помагат .

Някои плюят фейса без дори да са опитали. Бягат като дявол от тамян :D

А има и неща полезни в него.

Там можеш да триеш, да блокираш ...да си избираш какво да четеш и следиш.

Церия профил да деактивираш...да се върнеш дори ако ти хрумне и нещо ти липсва...

А бе то ги изкарва, няма проблем в това. Давам на профилната снимка в момента опцията за смяна с друга, намирам която искам от старите, избирам коя част от нея да се показва в квадрата и давам опцията отдолу, дето е като цъкнеш на профилната да ти отваря цялата снимка, тоест да не се реже. и до тук добре. От там нататък горе го описах, прави копие. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.