Премини към съдържанието
Gallia86

Как да прехвърля данните си от Windows Phone на Аndroid

Препоръчан отговор

Дойде време с моята Lumia 535 да си кажем "Довиждане" след 2 години и половина заедно :1F62D-Crying:
Просто я препълних с информация до краен предел, вече нямам какво да трия, а тя от своя страна започна да ми прави проблеми.
Като цяло съжалих, че избрах телефон с Windows.
Новият ми телефон е Huawei с Андроид. Въпросът ми към Вас е най-вече как мога да си прехвърля КОНТАКТИТЕ от Windows phone на Андроид. По принцип искам да си прехвърля и много други неща от сорта на снимки и т.н., но контактите са ми най-спешни. Моля да ми помогнете. Само да отбележа, че винаги съм съхранявала всичко само на вътрешната памет и на картата с памет. Никога не съм използвала One drive и т.н. Благодаряяя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От компютър ще ти е най лесно може би ...

Влизаш в https://contacts.google.com/ и се log-ваш с профила който ползваш на новия телефон. От ляво има меню над бутона Settings трябва да има падащо меню "More" цъкаш там и след това Import и избираш outlook.com. Може би ще ти иска да въведеш профил (въведи тоя с които си на windows телефона), ако си се log-нал предварително в outlook.live.com би трябвало да стане автоматично.

После мисля че телефона сам се синхронизира с google contacts, изчакай малко да видиш дали ще стане, времето ще зависи от броя на контактите може би

Аз на скоро минах от Lumia 640 на Nokia 6 и честно казано windows-а ми липсва, но като няма нови апарати с windows ... нямам избор :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

TheDarkAngelOfHope, хиляди благодарности, получи се :) Цяла вечер се мъчих, добре, че ми помогна!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.