Премини към съдържанието
samsung_galaxy_s7

Проблем свързан с непрекъснато рестартиране на Samsung Galaxy S7 edge

Препоръчан отговор

Смартфона ми samsung galaxy s7 edge, който е вече на една година и от снощи се рестартира непрекъснато. Рестартира се и в safe mode. Първоначално ми се зареждаше до ниво да мога да си пипам по програмите и след не повече от 40 секунди се рестартираше. Махнах приложенията, които са били ъпдейтвани предния ден. И спрях други. Това не помогна. След това реших да го нулирам и върнах първичните настройки. Телефона се рестартира и след това заби в момента в който се зареди логото SAMSUNG. След това отново се рестартира и така цикъла се повтаря до без карай, като стигам само до зареждането на логото. Лошото е, че не мога и да спра телефона и продължава да се рестартира. Ситуацията стана по-зле, защото в момента дори не мога да достигна до момента в който да си въведа Пина. 

Ще съм в много благодарен, ако ми помогнете да реша проблема или поне да ми разясните какво се случва в момента със смартфона ми!   

Редактирано от samsung_galaxy_s7 (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли да флашнеш фабричния софтуер с ODIN? Правен ли е ROOT и слаган ли е Custom ROM? На зарядно проявява ли се проблема? Ако телефона има гаранция най-добре го връщай за ремонт.

Редактирано от Радослав Матев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влязох в ODIN MODE, където после се изписва Downloading... Седя така 15 минути, като през това време не се рестартираше. Накрая аз реших да го рестартирам, понеже според мен нищо не се случваше.

Също имам спомени, че преди няколко дни правих ъпдейт и си мисля, че не съм рестартирал телефона от тогава. Снощи Tinder, обаче ми смени локацията, като ми показа, че съм в San Francisco. Не виждам логика приложението да ме е засякло там. Не знам дали има връзка това, но малко по-късно телефона започна да се рестартира.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако беше и отговорил на моите въпроси....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема се появява и на зарядно.

Правен ли е ROOT и слаган ли е Custom ROM?  Не, защото не ми е ясно какво е това. Ако имаш желание, може да разясниш или да пратиш линкове по темата. Иначе в ODIN MODE влязох с клафишите за включване, home и усилване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теглиш това:

https://odindownload.com/

После от тук си намираш ROM за твоя телефон:

https://www.sammobile.com/firmwares/

Ще трябва регистрация - направи си. Погледай малко клипчета как стават работите преди да правиш нещо:

https://www.youtube.com/results?search_query=flash+s7+stock

Най-добре ако имаш гаранция го пращай в сервиз!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошото е, че е от emag и ще трябва да ходи до Румъния. Не знам колко ще го бавят. Също има и защитно стъкло отгоре и не знам дали за това могат да се заядат, а не искам да го махам, защото трябва да купувам ново, а това ми е спасявало телефона на няколко пъти. Също си мисля, че това е по-скоро софтуерен проблем. Имах един подобен случай преди 3 месеца. Тогава пак махах приложения и нулирах насторйки (не съм нулирал производствените). После му падна батерията и след това се оправи. Така и не разбрах каква е била причината.  За това и питам тук за някакви идеи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз идеи ти дадох достатъчно, може да пробваш и в някой местен сервиз да кажеш да ти преинсталират софтуера - не би трябвало да струва повече от 20 лв., като им кажеш, че е гаранционен и да внимават да не го отварят нещо, но ако проблема е хардуерен това няма да го оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смартфона се оправи от само себе си. Заредих го на 100% и след един от многото рестарти операционната система се зареди и фабричните настройки се възстановиха. Качих същите приложения автоматично при обновяването на настройките. От два дни работи без проблеми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам пак същия проблем. Причините за това според мен са две. Едната възможна причина е, че качих Telegram , който беше пълен със супер много съобщения. След премахването му телефона продължи да се рестартира. А другата възможна причина е, че батерията беше паднала до 20% и ми изписа някакво съобщение, след което продължих да цъкам.  Възможно ли е рестартите да са свързани с батерията? След като избрах нулиране към автоматичните настройки, светва синята му лампичка, повява се синия екран където казва, че нулира и в един момент се рестартира. Накрая почва да се рестартира до логото. Понякога се изключва и синята лампичка продължава да свети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей!Имам същия проблем и не знам какво да правя!Как се развиват при теб нещата по нататък?При мен телефона се изключва сам,или пък забива след което се започва едно безкрайно рестартиране.Изписва логото до някаде и така отново и отново докато накрая успее след което на дисплея е изписано логото на Samsung и свети постоянно,не функционират през това време бутоните и не мога да го изключа!Имам телефона от 1 месец ,купих го втора ръка и не знам от къде е проблема.Нямам никаква гаранция за него и не мога да го върна!Мога ли да го оправя по някакъв начин?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пратих го на сервиз и го поправиха бързо. Най-вероятно е проблем с батерията. По-добре го пращай по-скоро в сервиз, защото според мен това рестартиране му скъсява живота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора!След това имал ли си пак проблеми,защото не знам дали при мен е това.На мен батерията ми държи два дена.Нещо става като съм в някое приложение по дълго и разглеждам неща,или обяви.Понеже моят е втора ръка и не знам как са го стопанисвали преди мен.Още когато го получих и не можах да го включа и тогава звъннах на един познат и той ми каза да задържа бутона за включване,за звука и Номе бутона и стана,СЪБУДИ Се.Нямаше проблем след което 20 дена по късно забелязах че за един ден два пъти се изключва сам при положение че батерията беше на 60 % след което вечерта заби докато си зъках и край. Започна да рестартира и после изписа логото не му функционираха никакви бутони не можах нито да го включа нито да го изключа.Оставих го да се изтощи докрай и ми направи впечатление че е много топъл.На другия ден го заредих и го включих без проблем и от тогава вече една седмица работи нормално!Проблема е че не знам дали и кога ще ми го направи пак и дали няма да заспи завинаги!Не знам дали това не е някакъв фабричен дефект а пък иначе много си го харе

свам и не ми се иска да го продавам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече 5 месеца си работи перфектно без проблем. Описанието на проблема в гаранционната карта беше на румънски и се разбираше само думата "батерия". За това си и мисля, че тя е проблема, но не знам със сигурност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Hadjimehmed Shener
      Здравейте! Юли месец си купих Lenovo V310 и до сега го бях ползвал само 2-3 пъти ,тази година съм първокурсник , реших да си имам един преносим компютър. Проблема е там че понякога както си стоя на лаптопа забива и по никакъв начин не мога да го оправя освен да задържа копчето за захранването и да го изключа напълно . От какво може да е и как да го оправя че е доста дразнещо ? Благодаря предварително!
    • от Рашко Николов
      Здравейте отново ! 
      Имам следния проблем:
      Телефона е закупен от Холандия, от оператор, закупен е преди около има/няма 1 месец. 
      Телефона започна да забива. Приложенията са изгасени, но забива.. 
      Помощ ! 
      (Рестартирах го с фабрични настройки и пак забива !) 
    • от VoLMaX
      Здравейте. Ще започна с малко предистория. Мой приятел ме помоли да му сменя дънната платка на компютъра, понеже старата я е "ударило леко тока". След като го разглобих установих, че и захранването е "издало багажа". Подмених дъното и захранването. Компютъра тръгва, но когато стартира, преди да се покаже каквото и да било на екрана, се чува рестартиране (все едно нещо включва и изключва)  8 пъти  и след това излиза логото на дъното и тогава стартира нормално. Не мисля , че това стартиране е нормално. Моля за някакъв съвет.
      Дъно: Gigabyte  GA-M61PME-S2
      Процесор: AMD Athlon 64 x2 4800+
      Захранването е някаква не известна консерва 

• от mrtest
      Когато включа компютъра вс е наред, но като почна да отварям страници или да го натоваря леко по някакъв начин започва да издава странен звук периодично, някакъв такъв остър пронизващ... Не знам как да го обясня. Изтеглих Speccy да видя температурата на процесора. Абе всички температури са си наред. Мола помогнете
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.