Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Вчера закупих оригинална Bus driver от Steam,като стартирам показва "Cannot display this video mode"

Опитах да променя настройките на играта на 1024x 768 60 Hz Direct X fullscreen но показа същото, опитах и на windowed и пак същото,опитах с всички резолюций и в OpenGl и Direct X но не става

Вече незнам какво да правя с тази игра

Ram:2

Video: Nvidia gt 520

в.PNG

Редактирано от ForzaInter1908 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горе ако смениш на DirectX и/или долу ако цъкнеш на "Hardware Acceleration" пак ли не тръгва? Инсталирал ли си последния драйвер за видеото от сайта на NVIDIA?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Радослав Матев написа:

Горе ако смениш на DirectX и/или долу ако цъкнеш на "Hardware Acceleration" пак ли не тръгва? Инсталирал ли си последния драйвер за видеото от сайта на NVIDIA?

Пробвах не стана,с най-новия драйвър съм

Преди малко се оправи като я пуснах на windowed mode от config.cfg,ноя дейнсталирах и сега като я инсталирах не може да го създаде

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо проблема е в твоя компютър. Ти ли си администратор? Пробвай да пуснеш играта като администратор. Аз съм с Windows 10 х64, теглих от за**нда 2 торента, и двата си работят без проблеми. Направи и обновяване на DirectX ако не си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.