Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

http://mobifon.bg/    <----този сайт надежден(коректен) ли е за поръчки ? как седи въпроса с гаранцията и сервизите им(към реалните сервизи на производителя ли са)?Ще съм благодарeн,ако получа отговори от хора поръчвали от там :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат

2.9 Не е желателно публикуването на коментари, в които се критикуват други потребители за неспазване на правилата, както и за техния правопис. За тази цел ползвайте бутона "Докладвай", намиращ се под всеки един пост. Използвайте тази функция САМО, за да докладвате за съдържанието на дадено съобщение, което според Вас трябва да бъде модерирано, а не като средство за комуникация с модератор с други цели. Постове, излизащи извън рамките на изискването, ще бъдат трити или редактирани.

Редактирано от algor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, vstoitsov написа:

Нямам идея дали е коректен сайта, само ще ти кажа, че мобифони няма oт много години.

:D hahha 

преди 9 минути, Арменският Поп написа:

Може да прочетете малко мнения тук https://www.pazaruvaj.com/stores/mobifon-bg-s137833/#mneniq

Прочетох ги вече,но искам и тук да чуя мненията :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв апарат искате да купувате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, algor написа:

Какъв апарат искате да купувате?

Телефон 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мислех, че шевна машина искате...

Ебавате ли се или да?
Питам каква марка телефон искате да купувате?!?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, algor написа:

Аз мислех, че шевна машина искате...

Ебавате ли се или да?
Питам каква марка телефон искате да купувате?!?!

Huawei Honor 8 Lite Dual-SIM 16GB Black

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат

2.9 Не е желателно публикуването на коментари, в които се критикуват други потребители за неспазване на правилата, както и за техния правопис. За тази цел ползвайте бутона "Докладвай", намиращ се под всеки един пост. Използвайте тази функция САМО, за да докладвате за съдържанието на дадено съобщение, което според Вас трябва да бъде модерирано, а не като средство за комуникация с модератор с други цели. Постове, излизащи извън рамките на изискването, ще бъдат трити или редактирани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишете на кирилица!!!

Цитат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети си в сайта отзиви на клиенти, що питаш тука? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, baba222 написа:

Huawei Honor 8 Lite Dual-SIM 16GB Black

Ако въпростият модел е производство за ЕС, няма пробле мда се поддържа директно във фирмения сервиз на Huawei, без значение, от къде е купен.
Ако е произведен за където и да е другаде, извън ЕС, тогава ще разчитате само на гаранционно обслужване от тази фирма.

пп. Ако стигвнете до покупка от сайта, изисквайте фактура с касов бон и надлежно попълнена гаранционна карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, algor написа:

Ако въпростият модел е производство за ЕС, няма пробле мда се поддържа директно във фирмения сервиз на Huawei, без значение, от къде е купен.
Ако е произведен за където и да е другаде, извън ЕС, тогава ще разчитате само на гаранционно обслужване от тази фирма.

пп. Ако стигвнете до покупка от сайта, изисквайте фактура с касов бон и надлежно попълнена гаранционна карта.

Благодаря ви !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе Ви се пише с главна буква на нашия език.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за времето... хубаво е нали ?

Редактирано от vstoitsov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Иван 12
      Здравейте , търся си телефон до 400 лева. За сега съм се спрял на Samsung Galaxy J6 2018 и ASUS Zenfone Max Pro. 
    • от Landser77
      Здравейте, искам да сваля един pdf фаил от сайт, когато кликна в дясно на прозорчето зарежда и след това ми дава грешка! 
      Моля ако някой може да го свали и да ми го прати това е сайта:
      https://parallelworlds-bg.blogspot.com/2014/01/blog-post_5.html?m=1
      Файла е най-отдолу преди коментара, ще съм адски благодарен ако някой го свали, трябва ми спешно! 
      Благодаря! 
    • от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
    • от Soviet Soldier
      Здравейте!
      Днес за първи път получих следното съобщение относно активиране на защитата на литиево-полимерната батерия на моя телефон. Стори ми се странно, защото се активира при сравнително висока температура (11-12 градуса) по време на зареждане. 

Реших да прочета някой ред относно батерията на устройството и намерих следната информация: 

Та искам да попитам, тази защита нормално ли е да се активира при толкова висока температура? В крайна сметка 11 градуса не са нищо, на фона на условията, в които би трябвало да функционират тези устройства в далеч по-студени части на света. Ползвал съм други устройства на далеч по-ниски температури от тази, без абсолютно никакви проблеми, та ми с стори странно активирането на този вид защита. Възможно ли е да се е активирала поради софтуерен или хардуерен проблем, или е напълно нормално? 
    • от Ramiram
      Здравейте. Казвам се Рамин и имам един въпрос.
      Имам телефон Nokia с Windows 8.1 и наскоро случайно деинсталирах някои приложения от телефона. Опитах се да ги изтегля от Windows Store, но за съжаление те вече не са достъпни за моя тип телефон. Бихте ли ми казали как мога да изтегля тези приложения и откъде?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.