Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем с Windows 7. Дава ми противната грешка 0xc00007b - The app could't start correctly,  когато пусна GTA V.  Всиииичко опитах, всичко, не се шегувам, не тръгва и не тръгва, т'ва е.

Преди бях на 10-ка и нямах проблеми, вървеше си играта. Наскоро го преисталирах на 7-ца, защото 10-ката ми правеше други проблеми и ми се пригра GTA V пак, ама на, тъпата грешка... Не ми се занмава пак да правя back up да го преинсталирам. Има ли начин да го оправя без да го преинсталирам пак??? Толкова време я свалях, сега ми е жал да я изтрия..  Наистина ще съм много благодарен, ако ми помогнете.

Редактирано от devil_1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах го тоя клип, не става с никой от вариантите :( Благодаря все пак! Между другото с другите игри нямам проблем, забравих да спомена. В момента имам Call of Duty Black Opps, Mortal Combat X, NFS Most Wanted 2012 и NFS Underground 2 и никоя от тях не ми прави проблем.

Редактирано от devil_1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.tomshardware.co.uk/faq/id-1931360/0xc00007b-error-fix.html

http://gtaforums.com/topic/796047-gta-5-error-0xc00007b/

Инсталирай 32 и 64 битови версии на всички библиотеки Microsoft visual C и инсталирай последната версия на .net framework.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо... Същата грешка. Явно просто няма да я играя, защото няма да преинсталирам пак заради едната игра. Айдее, майната му, трия е и толкова. Някой път, ако се наложи да го преинсталирам, ще пробвам пак. Нямам време да се занимвам сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не си инсталирал, защото аз я пуснах на Windows 7 и не ми дава грешки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.12.2017 г. в 16:07, Радослав Матев написа:
на 5.12.2017 г. в 16:07, Радослав Матев написа:

Нещо не си инсталирал, защото аз я пуснах на Windows 7 и не ми дава грешки.

Не знам, нямам идея вече. Не знам какво може да съм пропуснал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.