Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, изтеглих си Popcorn Time от официалният сайт на производителя и гледах едно сериалче от него.

Въпроса ми е следният, (някъде) ми се запаметява кеш от цялото това нещо), и докато имах около 50GB свободни в Disk C, сега имам 25GB свободни.
Гледах в интернет, успях да намеря папката която уж е "cache", но там имаше само 1 файл който е към 300кб.

Разтърсих се в самото приложение (найстройките му) и направих така че при затваряне на приложението всичко което е теглено да се трие автоматично.

~ Някой може ли да ми каже има ли начин да си добавя още GB към Dick C, като взема от Disk D?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има. Има и безплатни програми, като "MiniTool Partition Free", но е опасно и ако не направиш нещо, както трябва може да загубиш информация или да спре да ти зарежда Уиндоуса. Моят съвет е някой, който е наясно и го е правил да ти го направи.

Редактирано от vstoitsov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а някакъв съвет как да проверя кой файл ми заема толкова много място?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за това има бая програми, като например "WinDirStat".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Папката "Google" която се намира в Disck C/Users/Asus/AppData/Local/Google, щот я отворя има друга папка която се казва Chrome, това за Google Chrome ли се отнася или?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.