Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Инсталирах си Win на лаптопа, но забравих да разделя дисковото пространство и направих само един диск С, където са файловете на ОС. Как мога да направя и D диск с повече място ? Не искам да го инсталирам наново пак Windows-a.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, с програма, като "MiniTool Partition Wizard Free" или "AOMEI Partition Assistant Standard Edition" намаляваш размера на C: до желания, после създаваш нов партишън в свободното място и му слагаш буква D: apply changes. Ако нещо объркаш... ще преинсталираш.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, vstoitsov написа:

Здравей, с програма, като "MiniTool Partition Wizard Free" или "AOMEI Partition Assistant Standard Edition" намаляваш размера на C: до желания, после създаваш нов партишън в свободното място и му слагаш буква D: apply changes. Ако нещо объркаш... ще преинсталираш.

Наскоро ползвах AOMEI много удобен интерфейс има и всичко е лесно , препоръчвам я и аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десен клик на стартовия бутон > Run > diskmgmt.msc > десен бутон на дяла, който искаш да разделяш > Shrink Volume...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, badsector написа:

Десен клик на стартовия бутон > Run > diskmgmt.msc > десен бутон на дяла, който искаш да разделяш > Shrink Volume...

Той иска да намали C: и да направи D: , от мой личен опит shrink опцията на Disk Management не винаги работи на системния дал заради, което препоръчах разните програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.