Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Та - имам към вас няколко въпроса и се надявам да ме ориентирате към нещо, което не съм успяла да намеря. Ако не можете да ми помогнете - извинявам се за изгубеното време.

1. Искам да си създам Invision Power Board (форум)  и пробвах вече няколко варианта (всички такива, освен закупуването - разбира се) - и без това ми харесва повече старата версия 3.4.2, но когато изпълних стъпките от това видео: ми излиза, че има DRIVER ERROR.

2. Пробвах и с демо и съм много доволна, макар това демо да е активно едва от два-три часа. Не съм сигурна дали демото е за 5 дни - можете ли да ми кажете?

3. Препоръчайте ми платформи за създаване на форуми БЕЗПЛАТНО, в които има и разширение от страна на профилите на потребители - функциите. И както тук - има репутация и статус ъпдейти. 

Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатни форум платформи са phpBB и MyBB. Има хиляди уроци за тях, стилове (дизайни), плъгини и други. 

Успех!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Демото е за 5 дни, както е описано на сайта им. "See what Invision Community can do with a free, private 5 day demo. "

Тези имат 14 дни демо https://www.fastcomet.com/ipb-demo. В Гугъл трябва да има и други ако потърсиш за IPB demo.

Избягвай стари или хакнати (nulled) версии,  дори за тестове. Ще си спестиш много проблеми. Ако не можеш да си позволиш $30 на месец по-добре използвай безплатна платформа като phpbb3 или mybb. И без това ако си нова нямаш нужда от всичките функции на IPB. В по-късен етап можеш да мигрираш системата на IPB ако идеята се развие.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.