Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Предстои ми закупване на нов телефон и съм се ориентирал към този ценови клас.Нещо да предложите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Motorola Moto x4 заслужава ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, RudeBoy написа:

Ами щом ти харесва - взимай го :)

Ами за този бюджет по добър от Huawei Mate 10 lite и Motorola Moto x4 мисля че няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, marto99 написа:

Ами за този бюджет по добър от Huawei Mate 10 lite и Motorola Moto x4 мисля че няма.

Тази Моторола единственото и преимущество е чистия софтуер. Иначе не виждам смисъла спрямо къде по-добрия като характеристики Mate 10 Lite.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung Galaxy A5 2017.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, algor написа:

Samsung Galaxy A5 2017.

Четох мнения за него и някои казват,че прави размазани снимки.Но и той е вариант.Или да изчакам до премиерата на а5 2018?

Редактирано от marto99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно по добре ще е премиерата на А5 2018, ще има по-добър екран (подобен на S8 ) и най вероятно по добра камера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Daniel Jordanov написа:

Сигурно по добре ще е премиерата на А5 2018, ще има по-добър екран (подобен на S8 ) и най вероятно по добра камера.

Кога може да се очаква появата му на българския пазар и горе долу на каква цена?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми сигурно ще го пуснат след месец или два от обявяването на S9, а цената сигурно ще е малко по-висока от предишния поради Infinty Display (така мисля но не съм сигурен изцяло).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема,имам въпрос за този moto x4 защото и аз съм пред закупуване на нов смартфон.Заслужава ли си модела,никъде не намерих бг ревю затова се допитвам до вас?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phones/Mobile-phone-SAMSUNG-GALAXY-J3-2017-J330-BLACK/p/574172

Това е най-доброто в момента . И извит екран и камерата е просто супер . Ако имаш изисквания купуваш си iphone 5 или цифров фотоапарат .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.