Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам флашка Sony докато буутвах с нея я извадих и след това се получи грешка с драйвера този драйвер е USB Mass Storage Device

Ако може да ми  помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да си зареждал Windows 7 install от USB 3.0 порт 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, ExaFlop написа:

Да не би да си зареждал Windows 7 install от USB 3.0 порт 

Не Windows 8.1 но ако може да ми изпратите драйвера от където мога да го инсталирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обясни по-подробно какво правиш, защото Windows 8.1 няма нужда от допълнителни драйвъри, за да се инсталира. На каква машина се опитваш да инсталираш? Дай по-подробна техническа информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ExaFlop написа:

Обясни по-подробно какво правиш, защото Windows 8.1 няма нужда от допълнителни драйвъри, за да се инсталира. На каква машина се опитваш да инсталираш? Дай по-подробна техническа информация.

Компютъра ми е Windows 7 64 бита и се обитвах на буутна Windows 8.1 за да си преинсталирам компютъра.Но ако може да ми изпратите драйвера от където мога да го инсталирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак казвам - не ти трябва драйвър. Снимай ситуацията, когато пита за драйвър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, Georgi Bratkov написа:

Имам флашка Sony докато буутвах с нея я извадих и след това се получи грешка с драйвера този драйвер е USB Mass Storage Device

аве и аз си имам флашка, ама от 4 дупки в лапътопа, едната ногу често се запушва...ъ-ъ-ъ...тъй де, прекъсва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Georgi Bratkov написа:

докато буутвах с нея я извадих и след това се получи грешка

Така не се прави.

За да ти кажат кои драйвери да качиш трябва да пишеш каква точно ти е машината, както ти е писал ExaFlop

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Georgi Bratkov написа:

Защо я извади докато "буутва"? Вади се след като се завърши инсталацията. Ако стартираш наново инсталацията без да я вадиш какво става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Georgi Bratkov написа:

Не можем да ти помогнем. Пробвай флашката на друг компютър дали изобщо ще я разпознае. Защото с ваденето по време на работа най-вероятно си я "убил" .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.