Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

CyberLink PowerDirector 16 е софтуер за видео обработка, който е насочен към обикновените потребители. Идеята на този софтуер е да предложи бърза и лесна работа на хората, които искат да сглобят добре изглеждащ любителски видеоклип, без  да са експерти във видео обработката. Информация за програмата ще намерите тук - https://www.cyberlink.com
Това е превод само за Windows (х64). Инсталатора е с доста по-голям обем, заради промени направени в самата програма. Част от файловете за превод бяха в общ Zip формат заедно с други излишни файлове и се наложи да кача и тях.

Превода е за версия 16.0.2313.0. Разбрах, че на по-стари версии неработи. Започнах превода от тази версия и затова няма превод за по-стари версии.

Линк за сваляне -http://dox.bg/files/dw?a=e2fef35f0d

0.png

01.png

2.png

Редактирано от Mariyan Dimitrov Angelov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен превода не сработи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Agentpat™ написа:

При мен превода не сработи.

в настройките, избра ли български език

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо отсъстваше бг.език там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Agentpat™ написа:

Изобщо отсъстваше бг.език там.

с 64bit Windows ли си ?

Не трябва да се променя мястото за инсталация. Сам се инсталира където трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С 64 bit съм, но му посочих къде да се инсталира, защото директорията, която инсталатора сам си посочваше беше просто "С" и нищо повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехаа...по Коледа стават чудеса! Работи перфектно! Благодаря за труда :happy-minion:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Mariyan Dimitrov Angelov написа:

Направих козметични проромени в превода на (Бързи проекти)

Линка за сваляне е обновен

Козметични промени???
След тази подигравка с хората да инсталираш всякакъв ненужен боклук от компютъра си да мажеш инсталираната програма и на всичко отгоре да мешаш три езика в едно - руски, български, английски и да превеждаш единствено аудио редактора, който те допусна да припарваш до компютъра без да си завършил 3-ти клас??!?!?! Ако бях модератор нямаше да ми мигне окото и щях да те изключа с перманентен бан и при всеки нов опит щеше да ядеш тоягата до края на живота си, некадърник!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто автора на превода е трябвало да отбележи изрично, че този превод е точно за версия 16.0.2313.0 и за никоя друга не става. Моята е 16.0.2101.0 и при мен не сработи. Добре, че поне се деинсталира коректно и не се наложи преинсталация на цялата програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Agentpat™ написа:

Просто автора на превода е трябвало да отбележи изрично, че този превод е точно за версия 16.0.2313.0 и за никоя друга не става. Моята е 16.0.2101.0 и при мен не сработи. Добре, че поне се деинсталира коректно и не се наложи преинсталация на цялата програма.

Аааа-а-а-а НЕ! Това е ново 20! На всичко отгоре не му пасва и версията! Не знае да нагоди превода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано във версия 16.х ми липсват доста опции спрямо версия 15.х особено точковото избиране за корекция на силата на звука за определени области!

Вярно, рендва по-бързо и с по-малко натоварване при мен, но не бих я ползвал версия 16.х до като не видя, че поне тази елементарна корекция на звука е отново възможна!!! 

Иначе превод не ми трябва, защото съм свикнал с програмата и ползвам опциите и без проблеми! Труда си заслужава АКО автора реши да се задълбочи и превода да става за всички версии! ;)

Редактирано от plamen74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, plamen74 написа:

Честно казано във версия 16.х ми липсват доста опции спрямо версия 15.х особено точковото избиране за корекция на силата на звука за определени области!

Вярно, рендва по-бързо и с по-малко натоварване при мен, но не бих я ползвал версия 16.х до като не видя, че поне тази елементарна корекция на звука е отново възможна!!! 

Иначе превод не ми трябва, защото съм свикнал с програмата и ползвам опциите и без проблеми! Труда си заслужава АКО автора реши да се задълбочи и превода да става за всички версии! ;)

преди 9 минути, Mariyan Dimitrov Angelov написа:

За точковото избиране при корекция на звука, натискаш бутона Ctrl и с мишката променяш, ако правилно съм разбрал, че това имаш в предвид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.