Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

CyberLink PowerDirector 16 е софтуер за видео обработка, който е насочен към обикновените потребители. Идеята на този софтуер е да предложи бърза и лесна работа на хората, които искат да сглобят добре изглеждащ любителски видеоклип, без  да са експерти във видео обработката. Информация за програмата ще намерите тук - https://www.cyberlink.com
Това е превод само за Windows (х64). Инсталатора е с доста по-голям обем, заради промени направени в самата програма. Част от файловете за превод бяха в общ Zip формат заедно с други излишни файлове и се наложи да кача и тях.

Превода е за версия 16.0.2313.0. Разбрах, че на по-стари версии неработи. Започнах превода от тази версия и затова няма превод за по-стари версии.

Линк за сваляне -http://dox.bg/files/dw?a=e2fef35f0d

0.png

01.png

2.png

Редактирано от Mariyan Dimitrov Angelov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен превода не сработи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Agentpat™ написа:

При мен превода не сработи.

в настройките, избра ли български език

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо отсъстваше бг.език там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Agentpat™ написа:

Изобщо отсъстваше бг.език там.

с 64bit Windows ли си ?

Не трябва да се променя мястото за инсталация. Сам се инсталира където трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С 64 bit съм, но му посочих къде да се инсталира, защото директорията, която инсталатора сам си посочваше беше просто "С" и нищо повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехаа...по Коледа стават чудеса! Работи перфектно! Благодаря за труда :happy-minion:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Mariyan Dimitrov Angelov написа:

Направих козметични проромени в превода на (Бързи проекти)

Линка за сваляне е обновен

Козметични промени???
След тази подигравка с хората да инсталираш всякакъв ненужен боклук от компютъра си да мажеш инсталираната програма и на всичко отгоре да мешаш три езика в едно - руски, български, английски и да превеждаш единствено аудио редактора, който те допусна да припарваш до компютъра без да си завършил 3-ти клас??!?!?! Ако бях модератор нямаше да ми мигне окото и щях да те изключа с перманентен бан и при всеки нов опит щеше да ядеш тоягата до края на живота си, некадърник!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто автора на превода е трябвало да отбележи изрично, че този превод е точно за версия 16.0.2313.0 и за никоя друга не става. Моята е 16.0.2101.0 и при мен не сработи. Добре, че поне се деинсталира коректно и не се наложи преинсталация на цялата програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Agentpat™ написа:

Просто автора на превода е трябвало да отбележи изрично, че този превод е точно за версия 16.0.2313.0 и за никоя друга не става. Моята е 16.0.2101.0 и при мен не сработи. Добре, че поне се деинсталира коректно и не се наложи преинсталация на цялата програма.

Аааа-а-а-а НЕ! Това е ново 20! На всичко отгоре не му пасва и версията! Не знае да нагоди превода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Честно казано във версия 16.х ми липсват доста опции спрямо версия 15.х особено точковото избиране за корекция на силата на звука за определени области!

Вярно, рендва по-бързо и с по-малко натоварване при мен, но не бих я ползвал версия 16.х до като не видя, че поне тази елементарна корекция на звука е отново възможна!!! 

Иначе превод не ми трябва, защото съм свикнал с програмата и ползвам опциите и без проблеми! Труда си заслужава АКО автора реши да се задълбочи и превода да става за всички версии! ;)

Редактирано от plamen74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

преди 15 часа, plamen74 написа:

Честно казано във версия 16.х ми липсват доста опции спрямо версия 15.х особено точковото избиране за корекция на силата на звука за определени области!

Вярно, рендва по-бързо и с по-малко натоварване при мен, но не бих я ползвал версия 16.х до като не видя, че поне тази елементарна корекция на звука е отново възможна!!! 

Иначе превод не ми трябва, защото съм свикнал с програмата и ползвам опциите и без проблеми! Труда си заслужава АКО автора реши да се задълбочи и превода да става за всички версии! ;)

преди 9 минути, Mariyan Dimitrov Angelov написа:

За точковото избиране при корекция на звука, натискаш бутона Ctrl и с мишката променяш, ако правилно съм разбрал, че това имаш в предвид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.