Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер или добър ден (за който както е), колеги! Апарата ми - Canon EOS 1100D - не иска да се включва. Зареждах батерията, пак не иска. Мерих я, дава ток. Последно време ми прави подобни номера, но  след зареждане се включваше, а сега отказа напълно. А батерията си дава ток. При напълно заредена пише се дава 5.3V, което не е пълния и заряд, но би трябвало да е достатъчно да захрани апарта. Все пак не е чисто нова батерия, на 3 години е. Нормално е да не може да се зареди напълно като нова. Някой имал ли е подобен проблем?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не съм имал.

За 4 години експлоатация Канончето не ми е правило абсолютно никакви проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, sanyo22 написа:

Добър вечер или добър ден (за който както е), колеги! Апарата ми - Canon EOS 1100D - не иска да се включва. Зареждах батерията, пак не иска. Мерих я, дава ток. Последно време ми прави подобни номера, но  след зареждане се включваше, а сега отказа напълно. А батерията си дава ток. При напълно заредена пише се дава 5.3V, което не е пълния и заряд, но би трябвало да е достатъчно да захрани апарта. Все пак не е чисто нова батерия, на 3 години е. Нормално е да не може да се зареди напълно като нова. Някой имал ли е подобен проблем?  

Според мен проблема е в батерията. При номинално напрежение от 7.2 волта вие имате почти 2 волта по-ниско напрежение. Сменете батерията

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз си мисля за батерията, обаче, от друга страна тя е само на 3 години, плюс че аз не ползвам много често апарата. Зареждал съм я най-много 15 пъти за тези 3 години. Толкова бързо да се скапа, че чак да не иска да включи апарата след пълно зареждане? Хмм, не знам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.