Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Правя тази тема, за да се обединят всички питания относно Gmail, понеже за няколко дни имам различни проблеми с пощата и пускам нови теми.

Днешните ми проблеми са:

1. Как да възстановя чернова? Създадох чернова, но без да искам я изтрих.
2. В друга чернова прикачих два файла, но без да искам през телефона ги изтрих. Как мога да възстановя тези файлове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах го, пробвах, но нещо не се получи. Все пак благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вчера има много проблеми с поща GMail-поне у дома. Цяло приключение е да успея да си влезна в акаунта-два пъти ме обвини, че не съм аз, иска един куп проверки (от глупави по-глупави. Като ме пита аз ли съм това, кой хакер ще напише "не съм аз"). Всички инициативи за подобряване на сигурността са похвални, но не когато правят употребата каша. Язък за хубавата поща, явно идиотите са я превзели.

И да добавя още нещо. Вече два пъти по ред ми се самоинсталира Гугъл Ърт Про-без да съм поискал. Деинсталирам го и на следващото включване току като пак се появи. И с това ли ще трябва да воювам...........................

gg.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.