Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте

Миналта седмица купих следния монитор HP 27ea, но днес забелязах, че на дисплея има фабричен Скрийн Протектор. Това нормално ли е за този тип Led дисплеи? Немога да разбера изобщо - за какво аджеба това нещо е там? Това не ми е първият монитор! Досега не сам срещал с подобен проблем По принцип искам да го махна защото ме нервира но протектора е застъпен в основата на дисплея от пластмаса където е логото на марката. Следователно за да се премахне трябва да го разглобя Надявам се че ме разбрахте По хубаво немога да го обесня

С една дума да го оставя ли така както си е или да го махна ако това ми гарантира по хубави цветове и естетика, ако е изключен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде го видя това точно? Дай малко снимки, но гледай да са с добро качество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре се обади(или на място) в магазина от който е купен и се консултирай с тях. Разглобиш ли го, ще останат следи и забравяш за гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или потърси в мрежата всичко написано за този монитор и производител-там може да пише нещо. Предлагам ти един сайт , който има чат-можеш да попиташ директно защо е така.

88.PNG

Редактирано от B3M2W0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1/15/2018 в 0:33, Радослав Матев написа:

Къде го видя това точно? Дай малко снимки, но гледай да са с добро качество.

На първата снимка се вижда отгоре в ъгъла, че е с фолио. На втората фолиото не се вижда добре, но продължава по дисплея и се скрива под сребристата пластмасова рамка отпред която служи за основа на екрана

DSCF0538-min.thumb.JPG.1a34c8e802292e578b2f53a53e7bd2e1.JPG

DSCF0543-min.thumb.JPG.b850c9e3751fc6e0310008d8c7ed5da6.JPG

Редактирано от andrianivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.