Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблем с paypal, от къде на къде тия мухльовци ще ми вземат 100 лв от картата, и може ри да си ги върна?

EFB1CDF3-BE6A-487C-9FC5-F686B07B170C.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ти докажат, че си направил поръчка за сестра си, а те няма как да знаят каква ти е, ще трябва да претендираш че стоката си получил повредена. Тук идва въпроса сега, от къде ще вземеш тази стока.... :) Но и да я имаш под ръка, ще трябва да платиш пощенски разходи за колет към чужбина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не съм ползвал, paypal. Единствено съм го ползвал, че ми дължаха някакви къси пари и за това е направен акаунта. Вече си махнах дебитната карта, дори картата вече е унищожена от банката. Имам нова карта, която няма да бъде добавена никъде! Ще мисля какво да правя с тия бълхарници, само пари искат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито на печелившите, сега си прерових пощата в понеделник е закупена една джаджа към аваста, едва ли аз съм я закупил но поне ми сажете дали ще е от полза.

Product:
Avast Cleanup Premium (30-day Trial) - 1 PC, 1 Year

Order ID:
44365379900

Price Charged:
Subtotal: $49.99 
Tax: $10.00 
Total: $59.99

Next Expiration Date:
January 16, 2019

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hello Ventsislav, 
Thank you for contacting Avast.
As per your request, please accept this e-mail as a confirmation of the refund of your Avast subscription being approved for processing.
We have now notified our distributor about the refund, they will arrange this transaction and notify you in a due course. Please be aware, that it can take from 5 to 7 business days to complete the refund process.
If you would need any further assistance, please do not hesitate to contact me back.

Това ми отговориха, след като им писах на съпорта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.