Премини към съдържанието
ScorpioN_

Андроид приложение заместващо номерата с добавена стойност (започващи с 0700)

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте!

Надявам се да намерите за полезно и потребно приложението което създадох.

https://play.google.com/store/apps/details?id=tenev.plamen.com.fixedNumbers

Разработено е за хора, с абонаментни планове, включващи безплатни минути. Едно от малкото неща, които може да натрупа сметка на такива абонаменти са фиксираните номера започващи с 0700. Като функционалност е доста просто. Ще гледам да обогатявам допълнително списъка. Ще съм благодарен ако ми споделите маскирани номера, които знаете, или евентуално от къде мога да ги намеря.

Поздрави,
Пламен

Редактирано от ScorpioN_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другото, което много трупа сметка са обажданията на фиксирани номера, които някога са били на твоя оператор, но вече не са. Това го открих по трудния начин - виваком са си продали повече от половината фиксирани номера на други оператори и така безплатните ми минути в мрежата на виваком са само на хартия.

А за номера с 0700 в момента се сещам за ЧЕЗ и Центъра за Адска Дебилност, съответно 0700 10 010 и 0700 13 233.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Номерата с 0700 не са с добавена стойност, а се таксуват на стандартната цена според условията на ползвания от тях оператор. С добавена стойност (импулсни)са номерата започващи с 1(напр. 0881xxx, 0891xxx),  0900xxx, 0481xxx, 0336xxx, 0338xxx, 0839xxx, 08364xxx, 401xxx..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@serji0 тези телефони не се намират така, а с питане познати, ровене и се разчита много на хора, които имат информация да споделят. За сега има около 260 и малко по малко се добавят още. Има и разработен сайт със същата информация като в приложението http://0700bezplatnite.com/

Ако попаднеш на нещо сподели, за да помогнеш и на други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.