Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

имам запис на част от песента

http://dox.bg/files/dw?a=8f219eb79b

Моля помогнете немога да спра да я търся

нито shazam нито soundhound я разпознава дано поне вие можете

благодаря 

Редактирано от transcend92 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Anthony Young
      Здравейте!
      От няколко месеца се опитвам да намеря името на тази сръбска песен, и засега нямам успех.
      Жена изпълнител, и единственото което помня от припева е  нещо от сорта на "живи(м) живи(м) само тебе...." (може и да бъркам).
      Мисля че е нова, и леко напомня на Анелия - дай ми още (но не съвсем).
      Надявам се някой да може да ми помогне!
      ако можех да питам за тази песен посредством аудио комуникация, бих я изтананикал, и хора слушащи подобен жанр, бихя я разпознали. (но нямам как...)
    • Гост
      от Гост
      Ако някой харесва Доро, предлагам ви една любима песен, заедно с мой превод на текста на песента. Приятна вечер!
      Прекрасна Нежна Песен!

• от donika.simeonova
      Здравейте, съвсем скоро ми предстои сватба. Да, това е изключително красиво събитие, но с годеникът ми незнаем каква песен да си изберем за сватбен танц. Не ме разбирайте погрешно, не че не сме достатъчно влюбени, просто не сме от двойките, които имат тяхна си песен или нещо подобно. Мислех си за песни като Eric Clapton - Wonderful Tonight, но тя е само от мъжка гледна точка. Харесва ми също песента на Whitney Houston - I Will Always Love Youр но тя ми е някак си по-скоро за раздяла. Ох незнам, главата ми ще се пръсне, а мъжът ми естествено като мъж не се вълнува толкова от тези неща. Моля ви помагайте,  защото вече трябва да избера, а в главата ми не се върти нищо.
    • от Vellk0 Pagurev
      От много време търси българската версия на necazuri si suparari na costi i alina ,но никъде немога да я намеря ако знаете песента моля кажете!!
    • от crashgold
      Здравейте ..  преди 2 дена бях на турска сватба ... та там имаше една песен , която я изпълняваше  орк.Елит гр.Разград ... ще поставя звукозаписа   .. та ако някой знае името на тази песен.. моля да ми каже   Благодаря !!
      20170529_001.m4a
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.