Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден, искам да поръчам обувки от Sportdirect. Може ли да ми кажете. Само чрез карта ли може да се плати.Не може ли при доставка. Другият ми въпрос кой е най-евтиния начин за доставка. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми то и аз искам да си купя най-качествените италиански обувки от Bicap, защото знам че наистина са качествени и модела не мръдва 7 години при ежегодно носене, ама не става! Компанията има над 200 модела обувки, в България нито един, понеже бизнес се прави от бизнесмени, за да си бизнесмен трябва да умееш да печелиш, иначе си неудачник, а нашите са много печени и икономически стабилни (икономисти) и затова на теб ти продават китайски еднодневки и ти наливаш пари. Но това е друга тема, та ако искаш добри обувки например, трябва да си юридическо лице и да вкараш шефа си в сериозна бюджетна афера. Което също не може да се случи, той също не е балам. Всичко е за сметка на потребителя. Шефовете тук печелят, ти губиш. Така че на теб ти остава по-глупавата възможност - да си поръчаш марково щамповани тинейджърски дранкулки от Sportdirect. И сега си седнал да разпитваш дали ще дойдат и как. Ще дойдат бе, те са на свободен пазар и в изобилие. Стока да искаш - с контейнера ще ти я докарат. Има за целия свят, точно по китайски!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей няма да се научи българина на електронна търговия. Наложен платеж, го има само по нашите ширини и е най-голямата глупост сътворявана някога за ел. търговия. Плащаш си стоката, получаваш я, ако не ти харесва връщаш я, и ти възстановяват сумата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.