Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Бихте ли ми дали мнения за следните лаптопи , както и за мястото от където съм избра да ги закупя. Бюджетът ми е до 500 лева (може малко отгоре.Лаптопът ми е нужен главно за изготвяне на проекти ( МС Поуърпойнт, Уърд и т.н) както и за ровичкане из нета , тубата ,фейсбук. 

За сега съм се спрял на 2 модела : 

Първия е този :https://ardes.bg/product/hp-elitebook-840-g1-vtora-upotreba-80076842-101085  от ардес , струва ми се силно лаптопче, рових в нета за него и искам Вашето мнение 

Втория е  този : 

лаптопи Dell Vostro 3550
  • А клас
  • Екран: 15.6 (1366x768, Матов)
  • вградена WebCam
  • Процесор: Intel Core i3-2310
  • Памет: 4GB DDR3 (max 32GB)
  • Хардиск: 250GB
  • Видео карта: Intel HD 3000
  • Оптично устройсто: DVDRW
  • Друго: WLAN, LAN, Cardreader, HDMI, VGA, 2*USB(3.0), 1*USB(2.0), 1*eSATA/USB, Audio HD
  • Тегло: от 2,2кг
  • Лаптопи втора употреба
  • Гаранция: 6 месеца
цена: 350 лв

той е от subincho .com, ако имате мнение както за сайта, така и за лаптопччето , моля споделете
Ако имате и предложения също помогнете , че не разбирам много от лаптопи 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

току-що, plamen_petrov_80 написа:

Има съществена разлика между 14" и 15,6" - уточнете на Вас кой размер по ви приляга както и коя е подходящата за Вас резолюция.

Иначе аз бих търсил лаптопи с 8GB оперативна памет, SSD или по-бърз диск от 5400 или поне по-голям като капацитет (колкото по-голям толкова е по-вероятно да е по-нов технологично, а от там и малко по-бърз от друг на 5400).

Лично предпочитам 15,6 , но ако резолюцията и картината са чисти бих се спрял и на 14 . Бихте ли предложил някоя машинка, която смятате за добра ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.