Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам на какво се дължи това. Дадоха ми Wifi  антена да видя как работи за да си я купя и аз ако искам. Само че като я включа в USB-то не тръгва. Иначе на други компютри върви само на моя не ще да тръгне. Други устройства като включа в usb-то си ги разпознава няма  проблеми. Драйвъра го инсталирвам на антената пак същата работа. Помагайте :)

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменяш компютъра и готово. Това на майтап. Отвори диспечера на устройствата при включена "антена" и виж има ли я и как изглежда. А иначе трябваше да напишеш малко каква е тя и какъв е компютъра/уиндоуса. Ако не знаеш как се отваря диспечера, пиши, ще ти кажем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко ти е написано-има разминаване на скоростите на антената и USB-на този компютър хъбът не е в състояние да работи с такава скорост. За сега не виждам решение освен смяна на хардуер, но за една антена -дебела работа.

32.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията. Както каза за смяна е. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Kopchito Kopchev написа:

Здравейте искам да попитам на какво се дължи това. Дадоха ми Wifi  антена да видя как работи за да си я купя и аз ако искам. Само че като я включа в USB-то не тръгва. Иначе на други компютри върви само на моя не ще да тръгне. Други устройства като включа в usb-то си ги разпознава няма  проблеми. Драйвъра го инсталирвам на антената пак същата работа. Помагайте :)

Пробвайте да деактивирате другите нетуорк адаптери ! Рестарт ! Включете вайърлез картата !

И проблема ще се разреши !

Редактирано от Gregory House (преглед на промените)
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.