Премини към съдържанието
N1K17Y

Клавишите на клавиатурата не работят

Препоръчан отговор

Всъщност не работят една част само, половината може би. И преди се е случвало и сам се решаваше проблема след около час два, но вече взе да ми писва.  Случва се след като включа компютъра, предполагам заради ъпдейт, с уин 10 съм. Клавиатурата си е обикновена, на 2-3 години, почти съм сигурен, че проблема е софтуерен

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В грешния раздел си !

Имаш кийлоггър !

https://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=132819

https://www.kaldata.com/forums/forum/137-премахване-на-зловреден-софтуер/

преди 27 минути, N1K17Y написа:

Всъщност не работят една част само, половината може би. И преди се е случвало и сам се решаваше проблема след около час два, но вече взе да ми писва.  Случва се след като включа компютъра, предполагам заради ъпдейт, с уин 10 съм. Клавиатурата си е обикновена, на 2-3 години, почти съм сигурен, че проблема е софтуерен

Пробвайте и това

bh1nd24.png

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, plamen_petrov_80 написа:

Най-лесния начин е клавиатурата да бъде пробвана на друга машина. Имал съм клавиатура която я валя дъжд и от време на време спираше да работи тук там - с усукване на корпуса й се оправяше 9 от 10 пъти. Може би още работи - не е моя от няколко години.

С нищо не е заливана, че да се развали, ама знам ли.

преди 5 минути, Gregory House написа:

Как пък го реши ? Преди няколко месеца, може би, но скоро правих чиста инсталация и оттогава не съм си търсил такива проблеми.

Както и да е  пробвах го на друг, тръгнаха 10 бутона повече от преди, включих я още 2-3 пъти в моята машина и заработиха и останалите. Сигурно и е писнало да не е откачана от един и същ порт няколко месеца и ми се прави на интересна. По-капризна е и от жената. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, N1K17Y написа:

С нищо не е заливана, че да се развали, ама знам ли.

Как пък го реши ? Преди няколко месеца, може би, но скоро правих чиста инсталация и оттогава не съм си търсил такива проблеми.

Както и да е  пробвах го на друг, тръгнаха 10 бутона повече от преди, включих я още 2-3 пъти в моята машина и заработиха и останалите. Сигурно и е писнало да не е откачана от един и същ порт няколко месеца и ми се прави на интересна. По-капризна е и от жената. 

Опитвам се да помогна !

Внимавайте с езика !

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам абсолютно същия проблем! Използвам лаптоп Acer Aspire E5-572G. Вчера не ми работиха около 5 клавиша на клавиетурата и след това за 5 минути взеха, че се оправиха. Помислих си, че проблема е хардуерен и го отворих. Нямаше откачени кабели и го затворих пак. Обаче след като пробвах да напиша нещо забелязах, че броя на проблемните клавиши рязко се е завишил. Сега пиша от свързана към лаптопа клавиетура и няма проблем, обаче е страшно неудобно. Някой има ли идея от какво може да е? Също така не мисля, че съм заразен от нещо, тъй като Касперски не хваща нищо и тази ми клавиетура си работи безпроблемно. Моля Ви, помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как мога да поправя проблема или да го нося на ремонт? Благодаря Ви!!!!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.