Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Проблемът ми е следния: Бях излязла от профила си във Фейсбук и когато опитах да вляза отново ми поиска потвърждаване на самоличността. Изпратиха ми 6-цифрен като СМС, който трябваше да въведа. Въведох го и пак не можах да вляза. Просто полето с кода се изчисти и  все едно не съм въвеждала нищо. Поисках нов код, но след това вече не ми изпратиха такъв и така вече 4,5 часа. На някой случвало ли му се е и какво мога да направя, за да вляза в профила си?

П.С: Пробвах да сменя паролата си- получава се, но отново ми искат код за защита, който всъщност не ми изпращат.

IMG_20180126_230826_976.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Детски му работи. Един код да ти изпратят и ти да го запилееш! Като се оправиш ела да се похвалиш за да не те мислим. ;) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Mlechko написа:

Детски му работи. Един код да ти изпратят и ти да го запилееш! Като се оправиш ела да се похвалиш за да не те мислим. ;) 

На 21 не ми е до детски работи. Обяснила съм, че въведох единствения код, който получих и не стана нищо с него. Втори не ми и изпратиха, а би трябвало. Тук съм за помощ. Ако не можеш- не си хаби енергията да хейтиш 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хейтърството е изкуство. Не знам как ти дойде оценката, но ако нямаш търпимост може да се обърнеш към поддръжката на Фейсбук да ти извъртят един цикъл. Ще го повториш, потретиш и ако пак те разиграват ела да ми се оплачиш на рамо. ;)

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поддръжката на фейсбук са само ботове, а би трябвало да стане ако си сигурна, че това  е твоят номер просто пробвай няколко пъти и гледай внимателно. Или направо си смени паролата, но тогава ще ти изпрати код на мейл после сигурно и с телефон пак ще се потвърждава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Гергана Спасова написа:

На 21 не ми е до детски работи. Обяснила съм, че въведох единствения код, който получих и не стана нищо с него. Втори не ми и изпратиха, а би трябвало. Тук съм за помощ. Ако не можеш- не си хаби енергията да хейтиш 

ХЕЙТИШ  на български означава ли ДА СЕ ЕБАВАШ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай на нечий друг телефон да получиш кода, доста често срещано явление е този проблем при потребители използващи услугите на Vivacom

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) поредната жертва на фейса за глад на лични данни (вероятно ще искаа снимка на ЛК)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.