Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Искам да си взема една 64ка за Галакси-то даже бях готов да я взимам, но в магазина ми казаха,  че на такъв стар модел телефон най-вероятно щяла да забива. Досега не съм имал проблем с 32ката свързани с паметта, даже в момента е с <200MB free от 32GB. Не се бях замислил, че може да има такъв проблем. Като цяло съм бос тук и затова искам да попитам някои ако има S4 с 64ка как се държи.

Срещнах мнения в англоезичен форум, че зависи и от класа на SD картата и при някои версии на Андроид препоръчват клас 10, за да работи добре. Мнения?!

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Класа няма особено значение за самия телефон, а относно размера на картата - цитат от GSMarena: microSD, up to 64 GB (dedicated slot). Т.е. не би трябвало да имаш проблем със размер до 64 ГБ.

Като марка лично съм доволен от Sandisk. Samsung не съм им ползвал картите памет. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря за отговора @techmaniac ! Като марка и аз лично към SanDisk се бях ориентирал. Най-вероятно ще си взема все пак. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.