Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Отварям една тема за този вид матраци, тъй като ми се струва, че този вид изработка е цяла наука и изкуство да разбираш и избора съответно е много сложен, тъй като има много неизвестни казуси.

Днес ми се подхвърли реклама, дадена от Фейсбук. Дистрибутора е супер агресивен в маркетинговата реклама и използва похватите на обичайните рекламните трикове за промоция. Съдейки по думите, по описа, матрака им е хубав и само добри отзиви. Съдейки по агресията, компанията е излязла на лов за риба. Аз не знам какво да си мисля, защото нищо не знам за матраците, но това оставям на опитните хора. Въпроса дойде от Mediaterm, щяла да им изтече промоцията, абонирали се хора, абе телешопа ни е на живо тук и сега! :D Зачетох се, зачетете се и вие.

Иначе бях опитал един уникален матрак на JYSK, с който се чувствам най-добре - лягаш и тялото заспива в неговата си форма - уплътнено във всички точки, все едно си във въздуха. Няма никакви, абсолютно никакви опорни точки, просто не знаеш дали лежиш, а ти се иска да лежиш, но как аджеба да разбереш, освен че се виждаш с очите легнал хоризонтално. Не става за гимнастика и упражнения, защото абсорбира натиска ти. Виждайки дебелината (големия размер) очаквах да потъна, да се люшна, да подскоча на мек, на пух, но това не се случи. Матрака ти взема формата на тялото и ти просто лягаш и се опъваш в легло по твоята форма без видима деформация да хлътне навътре, понеже виждам е най-дебелия. Прави впечатление, че единствено GOLD F110 WELLPUR ми дава комфорта от серията на фирмата, а и той е най-скъпия. Опитвал съм и на други фирми с мемори пяна - нито един матрак не можа да ме впечатли! Колко жалко, че всичко опира до един единствен модел, все едно точно той е най-уникалния.

Какво да си мисля за Mediaterm? Това животно има ли практика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си матрак Екон от латекс. Буквално се преродих на такъв матрах. Екон произвеждат голям процент от матраците, които се рекламират за уникални, италиянски и други такива. За мен лично това са най-добрите матраци освен това са и български.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Екон съм вече 12-та година...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.