Премини към съдържанието
slavi91

Как да изтрия споделените снимки в Messenger

Препоръчан отговор

Споделени снимки в месинджър чат не се махат след  изтриване на целия чат. При подновяване или започване на нов разговор снимките се появяват отново.  Някои са доста стари от може би година,две и пак излизат. Има ли някакъв начин да се изтрият.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами като си толкова много притеснен от този факт че нищо не се изтрива.

Създай си собствени сървър за чат.

Ползвам Elastix, който е за IP телефонна централа но в него има Openfire Server за чат и обмяна на файлове.
И опция за криптиране на данните със собствен 4096 битови RSA публични ключове.
Нужно ти е само да имаш статичен публичен адрес, да можеш да правиш портфорлардинг, компютър, който поддържа виртуализация, VMWARE WORKSTATION 12 и Elastix, например 2.x.

Редактирано от Tanner Foost Foust (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, но просто не съм такъв специалист. Изобщо не ми е ясно за какво става въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтривате се от приятели и се добавяте на ново, ако има срамежливи снимки ще изчезнат :D

Ako имате планове да обменяте още, просто си стойте там без да се добавяте, ще се търсите, а след всеки път ще си триете разговора, така няма да остават снимки и разговори, видими за крайният потребител, но в най близкият сървър на фейсбук ще продължат да си съществуват.

И е истинско щастие че приятелката ти не работи за Фейсбук.

Редактирано от Tanner Foost Foust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно за такъв тип снимки и видео става въпрос :D Ще ги намери приятелката и ще стане интересно..

Още веднъж благодаря за идеите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, slavi91 написа:

Точно за такъв тип снимки и видео става въпрос :D Ще ги намери приятелката и ще стане интересно..

Ако не искаш приятелката си можеш да ми я подариш, тъкмо ще си свободен за тази с която се криеш :emoji_smiley-01:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.