Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

на 2/4/2018 в 14:58, techmaniac написа:

Много лош съвет.

Има безплатен Libre Office:

https://www.libreoffice.org/download/download/

Ако нещо не работи, тогава евентуално може да се мисли за платени и затворени варианти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Pavel! написа:

Много лош съвет.

Има безплатен Libre Office:

https://www.libreoffice.org/download/download/

Ако нещо не работи, тогава евентуално може да се мисли за платени и затворени варианти.

Благодаря ти за съвета приятелю. Не съм подозирал за съществуването на open source, не съм чувал нито за Linux, камо ли за Libre Office... ;)

По темата - предполагам, че жената питаше за майкрософтския пакет, и затова съм я насочил към линка. Алтернативи винаги има, не беше в това въпроса. Ако питането й не беше в едно изречение, и беше по-подробно щях да и дам подходящия съвет...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ключовата дума е "предполагам".

Щом изрично не е казано "трябва ми МС Офис", защо да не препоръчаш безплатния вариант? Някои хора не знаят, че съществува ЛО и други безплатни алтернативи и затова не ги ползват, а най-вероятно ще им свършат същата работа като платените.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върнах компютъра си в предходно състояние,защото беше сериозно забил.Изчезна ми офис пакета и сега не мога да си прочета  Word i Excel файловете.Libre Office изтеглих,но също не се получи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.