Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Помогнете моля в избора на монитор за игра на WOT.Искам да си взема един в съотношение 21:9 но не знам дали играта я поддържа.Моля които знае и играе в тази резолюция (2560x1080) да сподели опит, че английския ми е слаб и нищо не разбирам от чуждите форуми.Спрял съм се на бюджетно решение.

LG 29UM58-P или  LG 29UM59-P или LG 29UM68-P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех си монитор (LG 29UM69G-B) но гледам в тубата, че в комплекта няма displayport кабел.Кажете какъв кабел да си взема да го ползвам на 2560х1080 на 75 опресняване.Нужен ми е 2 метра.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема да ползваш HDMI? В случая не говорим за 4К и от версия 1.4 нагоре не би трябвало да е проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Roujin Z написа:

В случая не говорим за 4К и от версия 1.4 нагоре не би трябвало да е проблем

Е защо от версия 1.4 нагоре? Много по-стара също става. Редакция: относно DP.

преди 4 часа, kolib4iata написа:

Взех си монитор (LG 29UM69G-B) но гледам в тубата, че в комплекта няма displayport кабел.Кажете какъв кабел да си взема да го ползвам на 2560х1080 на 75 опресняване.Нужен ми е 2 метра.

Благодаря.

Наистина ли ти харесва точно този тип монитор(на 1080)? Както и да е. Със здраве да се ползва! И забележи, че е с AMD FreeSync технология. Не знам с какъв хардуеър разполагаш. 

Инак ето ти линк по твоето питане: ROLINE .

П.П. Хареса ми как се разви темата ти.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ммда, малко съм пребързал с избора.Не знаех какво е Sync технология, но сега гледам и не намирам такъв монитор с g-sync за 500 лева.Видеото ми е gtx 1060 6gb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Roujin Z написа:

Какъв е проблема да ползваш HDMI? В случая не говорим за 4К и от версия 1.4 нагоре не би трябвало да е проблем.

Видеото има само един HDMI и там съм свързал телевизора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Siyana
      Здравейте! Искам да си купя лаптоп. Търся нещо до около 2000 лв. Насочих се към Macbook, защото знам, че екраните им са много добри. Търся си нещо, което да става за програмиране и дизайн. Главно ще се използва Adobe пакета. (Допълнителен въпрос: Някой знае ли дали на Macbook е възможно да се инсталира пиратския пакет? Не ми се дават 120 лв. на месец :D) Трябват ми поне 8 GB RAM, не бих отказала и 16. Понякога може да се използва и за рендиране, но това не е належащо. Като цяло ми трябва добра машинка с малък бюджет. Бях се спряла на HP Omen преди да се зарибя по Mac-oвете и доста други дизайнери да ми ги препоръчат. Та същинският въпрос е: знам, че ако се сглобява, ще излезе доста по евтино и нещо, което готово е примерно 2600, мога сглобявайки да сваля на 2000, но си нямам ни най-малка представа какви части да избера и кой да ми ги сглоби. Моля, помагайте.
    • от G.H75
      Здравейте имам проблем със компютъра!!!Когато включа компютъра не се включва монотора.Пробвах всичко смених батерията на биоса сложих нова термо паста махнах видеокартата и рама сложихги на друга машина всичко си работи.ПОМОЩ!!!!
      Видеокартата е Sapphire R9 280X Dual-X
      Дъното е MSI 970A-G43
      Рам Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 1600MHz

• от Божидар Борисов
      Здравейте! Набелязал съм си няколко модела коли, бюджетът ми е 6000. Търся нещо малко по "спортно" колкото може да се кажа за кола с толкова малък бюджет.
      Не търся икономия чак толкова много нещо до 150-160 коня е екстра, относно поддръжката, знам че алфа мазда тойота не са евтини за поддръжка и съм подготвен за по-сериозни ремонти ако се налага.
      1) Тойота Селика -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11525286722183727
      2) Алфа Ромео ГТ -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522848759800714
      3) Алфа Ромео 159 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526411649930274
      4) Мазда 6 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526029658355431&slink=7cbl2z
      Най-много ми допада тойотата но гледам че стоят от 1-2 месеца повечето от тези и се замислям ? Какви са вашите мнения.
    • от leonsanchesss
      Здравейте, колеги 
      Мисля да си купувам принтер за това реших да попитам за съвети и препоръки.Спрял съм се на следните модели : 1.Canon Pixma MG3650        2.HP DeskJet Ink Advantage 3787 All-in-One        3.Canon iP7250
      Бюджета ми е около 150лв. Ще се използва главно  за принтиране на около 10-15 страници на ден.

• от kolib4iata
      Здравейте.Помогнете в избора на процесор.
      Двоумя се между тези двата като бюджета е 400 лева.
      AMD Ryzen 5 2600
      Intel Core i5-8400
      Играя само WOT с GTX 1060 6gb, гледах сравнения на двата и клоня към Ryzen (игрането на игри не е преоритет)
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.