Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте,
Знам, че има достатъчно директории, но един от съфорумците тук ми предостави за ползване един негов домейн, безплатно. И ми хрумна идея, да го направя Бизнес директория, въпреки че не се връзва много, но това е друга тема. Уебсайта не е нищо особено, wordpress със безплатна тема, не очаквам да стане нещо кой знае какво, има достатъчно бизнес директории, но повечето са с платени опции. Има основни функции, лесна регистрация, лесно добавяне на бизнес, локализация с пин на картата. Избиране на категория, слагане на снимки и пускане на публикацията. Възможно е да има някои недоразумения, с времето ще ги оправям, че не съм особено свободен

Редактирано от dafaweb (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм споделил че директориите са DOFOLLOW

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам гест блогинг в два уебсайта, реновирани сайт https://portal7.top
и хората.com

Уникалност минимум 90 процента от Advego.
Бизнес презентациите в портал7 могат да са с минимум 70 процента уникалност.
Минимум за статия - 300 думи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.05.2019 г. в 22:06, thejaguar написа:

Здравей!

Ще прегледам предложенията ти, и евентуално може да добавя сайтовете си там...

И аз в момента работя над 1 подобен Каталог ( ) - но, все още не е готов (тъй като работя и над няколко други)...

А иначе, даден сайт може да се добави и в ТОП-Каталог класацията .

Поздрави

Младеж, не бих препоръчал на никой да си слага сайта в твоите директории и не е нищо лично, хубаво е че домейните са стари. МИнуса, който е огромен е Spam Score от Moz, а той ти е 60 процента.... Тоест твърде вероятен убиец за SEO.... Пък да не говорим за ниските Da  и PA, които са не малко важни. Добре че проверих домейните преди да се запътя да слагам мои линкове в твоите директории. Не се сърди, но просто така в момента не са полезни за SEO. Препоръчвам ти да си направиш нов домейн или да купиш от някой, който продава стар с добри характеристики, ще ти кажа ка кда си го проверяваш фрий без да имаш акаунт в MOZ и си направи нови или, пречисти съдържанието в текущите ти директории и ги премести на новия домейн. Под пречистване имам предвид, всички злокачествени линкове и съдържанието което не е със уникалност минимум 70 процента, махаш изчистваш и което е качественото да остане и които са чисти линкове без Spam Score  и действаш, слагаш си гугъл реклама и си перфект, ако е стар домейна с добри показатели можеш да си сложиш и Premium Links плюс статия например и некви ценички и т.н.

65n66666.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубави съвети е дал човека с предното мнение. Само да добавя чистенето може да стане от сърч конзолата Disavow link от Search console. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, realityman написа:

Хубави съвети е дал човека с предното мнение. Само да добавя чистенето може да стане от сърч конзолата Disavow link от Search console. 

Това за Search Console е да блопкира / изчисти входящи линкове, тоест линкове водещи към него. Но, преглеждането от гугъл отнема месеци, дори година и не е гаранция за ''отричането'' им така да се каже, да не говорим, че това няма да махне Spam Score. По-скоро говорех да махне всички линкове които СА публикувани в сайта му и са със наказания от гугъл и Spam Score и да прехвърли чиесотто съдържание в нови сайтове. Този домейн няма спасение.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Да ъпдейтна темата:

==> Web-Sale.top - Бизнес директория, безплатна.
==> Уеб сайт директория: http://links5.ml
==> Безплатна платформа за уебсайтове, онлайн магазини, блог сайтове, рекламни и други <== този сайт вече не работи.
==> Социална мрежа Web-Seo - можете да публикувате статии, линкое, да псоделяте картинки или статии от други сайтове и други. Да качвате медия файлове. <== Този сайт е преместен на по-хубав домейн. ==> Хората.com - социална мрежа, статии, блогове и споделяне

Освен ==> Портал7 ( <== цък ), вече имаме и още два сайта, като и двата са бивши директории за статии и споделяне. В момента са И социални мрежи ==> Сподели.биз и Feedscraft.com и още една социална мрежа в която можете да публикувате и споделяте статии ==> V-BG.eu

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.05.2019 г. в 22:28, Da Web - Seo Web ТЪПАНАР! написа:

Младеж, не бих препоръчал на никой да си слага сайта в твоите директории и не е нищо лично, хубаво е че домейните са стари. МИнуса, който е огромен е Spam Score от Moz, а той ти е 60 процента.... Тоест твърде вероятен убиец за SEO.... Пък да не говорим за ниските Da  и PA, които са не малко важни. Добре че проверих домейните преди да се запътя да слагам мои линкове в твоите директории. Не се сърди, но просто така в момента не са полезни за SEO. Препоръчвам ти да си направиш нов домейн или да купиш от някой, който продава стар с добри характеристики, ще ти кажа ка кда си го проверяваш фрий без да имаш акаунт в MOZ и си направи нови или, пречисти съдържанието в текущите ти директории и ги премести на новия домейн. Под пречистване имам предвид, всички злокачествени линкове и съдържанието което не е със уникалност минимум 70 процента, махаш изчистваш и което е качественото да остане и които са чисти линкове без Spam Score  и действаш, слагаш си гугъл реклама и си перфект, ако е стар домейна с добри показатели можеш да си сложиш и Premium Links плюс статия например и некви ценички и т.н.

65n66666.jpg

Здравей.

Извинявам се, че чак сега пиша (но собствениците/модераторите, които явно бъркат не само тези 2 понятия, но и такива като предупреждение/наказание и др.подобни), не са харесали банера ми в подписа(бил много провокативен) .... и аз не влизах, известно време след туй...

Та по същество...  Щял си да регнеш сайт/-ове, ако допуснем, че аз или някой друг /или дори "робот"/ ги добави в казаните/или други подобни/ какво? Не може ли? ...

Но предполагам, че си прав за казаното...

Както всяко нещо, има и -, така и +... ето, това значи, че може да не се чудя дали да го подновявам този домейн... /който м/у другото може да се каже, че е "откраднат" от 1 "регистратор" и цените са малко по-така (ако кажеш, как може да се проверят, може да проверя още 1-2 подобни домейна да знам, дали си струват да ги плащам или да ги оставям, да изгарят.)

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...