Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички!

От доста време насам търся два учебника по музика, но ми трябват в  електронен вариант: Хармония и Елементарна теория на музиката, и двата са на Парашкев Хаджиев. Някой може ли да помогне? Прилагам снимка, за да е по-ясно какво търся. 

20180320_101950.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Духът на Ботев топли, сгрява - музика текст стихове за Христо Ботев - А.Х.Т. sekirata cekupama

sekirata Prirodata brani si pravata

sekirata Subudi se narod moi

sekirata Plache Zemiata

5G kulite
      Лято беше,
      писък на птица,
      нейде  виеше вълчица,
      изстрел и куршум в целта,
      падна Ботев във калта –
      кал от зли души, бедни
      и за наш народу вредни!
      Героят те не измърсиха,
      въпреки че се покриха.
      Неразбран остана той,
      непризнат, един копой
      дръпна спусъка и край.
      Бог прие героят в рай!
      Седя на камъка студен,
      Ботев вперил поглед в мен,
      небитието оживява,
      духът на Ботев топли, сгрява.
      Балканът плаче, слънце грее,
      дали звездата ще изгрее
      на тоз народ изстрадал, мой,
      без Ботев – революционер, герой!

стихове музика текст изпълнение- Анита Христова Трифонова sekirata cekupama

Ден рожден за мен- музика текст изплнение авторово А.Х.Т. sekirata cekupama

• от Anita Hristova Trifonova
      Колко много дни ми дотягаш самота - стихове колаж музика текст изпълнение А.Х.Т. sekirata cekupama

И ТАМ НОМЕР-СИЛЕН СЪПРОВОД,ЧЕ ДА НЕ СЕ ЧУВАТ ДЕЦАТА.НИЩО ЧУДНО,БОЙКО АЛЕКСАНДРОВ- БОХОТСКИ  УЧИТЕЛ ПО ГЕОГРАФИЯ СЕ ПРОЯВИ С ТЕХНИКИТЕ СИ.  ХЕМ ГО ПРЕДУПРЕДИХ КАТО МОЙ СЕЛСКИ, НО МОЖЕ ДА Е БИЛО ЗАЛОГ ДА ПРОВАЛИ ДЕЦАТА, НО ТАКА И ТАКА НЕ СТАНА ДИРЕКТОР НА УЧИЛИЩЕТО, ЗА КОЕТО СЕ НАТИСКАШЕ. Остана си просто момче.
      sekirata Niamalo mikrofoni obache samo za horistkite
      sekirata Pei uchilishtno zvunche 

• от meccho
      Здравейте, първо искам да се извиня, ако темата ми не е в най-подходящият раздел.
      Проблемът ми е следният:
      Искам да пусна музика от телефона и тя да се слуша през лаптопа. Знам, че това може да случи чрез bluetooth. Телефонът ми е samsung galaxy a30s, а лаптопът е с windows 10.  Когато инсталираха windows-а той дойде с вграден bluetooth. Т.е. не е с допълнителен адаптер. Проблемът е че, когато се опитам да свържа двете устройства излиза проблем. Сдвояват се, но като пробвам да свържа телефона с лаптота, излиза "неуспешно свързване". И има единствено функцията "използвайте за повиквания". Драйверите са ми инсталирани, няма нови актуализации, но не става. Пробвах да свържа телефона с windows 7 и нямаше проблем, сдвоиха се. После свързването беше успешно и ставаше да се пусне музика и да се слуша на лаптопа. Но с моя, който е с windows 10 нещо не се получава. Пробвах съвети от интернет, да изключа bluetooth, да го рестартирам, но това не оправи проблема. Искам да кажа, че може да се праща от лаптопа на телефона, както и от телефона на лаптопа през bluetooth без проблем файлове.
      Затова искам да попитам, дали нещо има, което може да се пробва? Дали не трябва да се свали някакъв плъгин, понеже не излиза въобще функцията "аудио" , докато, когато пробвах на онзи с windows 7, излезе?
      И втори въпрос, има ли друг метод, с който може да се стриймва музика от телефона на компютъра освен чрез bluetooth. Чрез USB или WI-FI, понеже в интернет не открих информация?
      П.П. Благодаря предварително!
  • Дарение

• Добави ново...